Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ενημέρωση > Πολιτική
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 18-09-07, 10:12
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Η επόμενη μέρα στο ΠΑΣΟΚ

Όπως ασφαλώς γνωρίζετε, δεν ψήφισα ούτε τώρα, ούτε ποτέ το Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα, γιατί οι απόψεις μου και η κοσμοθεωρία μου, ίσως είναι λίγο πιο αριστερά από αυτό ή πιο δεξιά, ανάλογα με τον τομέα. Άρα θα μου πει κάποιος ότι δεν δικαιούμαι δια να ομιλώ.

Αυτός ο καταιγισμός, από τα γνωστά κέντρα, που χρόνια τώρα κινούσαν τα νήματα της διαπλοκής και ξεκαθαρίζω τους μεγαλοεκδότες Μπόμπολα και Λαμπράκη, που φρόντισαν να τα έχουν όλα έτοιμα για να φάνε τον Γιώργο με συνοπτικές διαδικασίες. Αυτά τα λαμόγια που για πάνω από είκοσι χρόνια έκαναν το κουμάντο, κινήθηκαν αστραπιαία και πριν καν ανακοινωθούν τα τελικά αποτελέσματα, το ίδιο βράδυ είχαν έτοιμο τον Βενιζέλο σε ένα καλοσχεδιασμένο σχέδιο,

Θεωρώ τον Βενιζέλο ικανό άνθρωπο, απλά ο τρόπος της διαδοχής ήταν πολύ φτιαχτός.

Επίσης η νεκρανάσταση του Κώστα Σημίτη, τι σχέση έχει; Αυτό το ΠΑΣΟΚ καταδίκασε ο Ελληνικός λαός σε δύο τετραετίες. Τις αμαρτίες του Σημίτη κουβαλούσε ο Γιώργος, ο οποίος θα ήταν σήμερα πρωθυπουργός, αν είχε κρατήσει τις ιδέες με τις οποίες ψηφίστηκε για αρχηγός του ΠΑΣΟΚ και τις οποίες έθαψε, επειδή έτσι τον συμβούλεψε ο Λαλιώτης και η κλίκα που καταδυνάστευσε την Ελλάδα τόσα χρόνια.

Σ.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-09-07, 12:22
Το avatar του χρήστη Fireseaker
Fireseaker Ο χρήστης Fireseaker δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-08 20:39
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Ο George θα ήταν καλός στην αμερικάνικη γερουσία αλλά οχι εδώ.Ή το έχεις ή δεν το έχεις και ο Γιωργάκης απλά δεν το ειχε ποτέ (ποιος να το χάσει για να το βρει αυτός?).Ο Σημίτης είχε παλέψει και ειχε καταφέρει να γίνει Πρόεδρος του ακατανόμαστου κόμματος με την αξία του και δεν ειναι τυχαίος ανθρωπος.Ποιος να τον καταλάβει όμως στο κόμμα της 20χρονης κονομας?
Ο Βενιζέλος ειναi πολύ μορφωμενος πολιτικός.Λίγο πυγμή να δείξει και να χάσει κανένα κιλο και το πολιτικό σκηνικό θα αλλάξει...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-09-07, 16:47
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Fireseaker Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Βενιζέλος ειναi πολύ μορφωμενος πολιτικός.Λίγο πυγμή να δείξει και να χάσει κανένα κιλο και το πολιτικό σκηνικό θα αλλάξει...
Πολύ μορφωμένος αλλά και πολύ υποχθόνιος, ε συγγνώμη φιλόδοξος είχα να πω. Θεωρώ απαράδεκτο τον τρόπο που βγήκε και μίλησε το βράδυ των εκλογών στο Ζάππειο. Έπρεπε να περιμένει.
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 18-09-07, 18:14
Το avatar του χρήστη tertios
tertios Ο χρήστης tertios δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-01-17 11:47
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Τώρα που ο απόηχος της κάλπης χάνεται στην ομαδική υστερια της "περιφανούς νίκης" ή στην βαρύθυμη μελαγχολία της "βαρειάς ήττας" είναι καιρός να αναλογιστούμε πως τα προβλήματα που αντιμετωπίζει η πατρίδα μας απαιτούν,περισσότερο παρά ποτε, εθνική συναίνεση, ομόνοια συνεργασία.

Ας μη βιαστούν να θριαμβολογήσουν οι Νεοδημοκράτες. Οι στάχτες πνίγουν ακόμα τα πνευμόνια μας για αρκετά χρόνια, οι συνταξιούχοι έχουν πρόβλημα επιβίωσης, η παιδεία μας δεν έχει στρατηγική που να ξεκινά απο το Νηπιαγωγείο και να καταλήγει στον ακαδημαϊκό πολίτη, οι περιβαλλοντολογικές καταστροφές είναι μπροστά μας, είτε σαν πλημμύρες είτε σαν ανεβασμένα τα όρια του όζοντος απο μια ατμόσφαιρα που δεν έχει πια φυσικά φίλτρα καθαρισμού. Και ας μην πανηγυρίσουν πάνω απο το πεσμένο στο χώμα ΠΑΣΟΚ.

Γιατί το ΠΑΣΟΚ είναι κίνημα με ιστοοία, είναι πληγωμένο θηρίο που όμως έχει θεσμικές δικλείδες ασφαλείας. Και τα πληγωμένα θηρία είναι τα πιο επικίνδυνα. Η δρύς που πέφτει κάνει πολύ θόρυβο, αλλά μπορεί και να καταπλακώσει τους βιαστικούς ...ξυλοκόπους που θα θελήσουν να ξυλευθούν.

Αν πραγματικά η κυβερνητική παράταξη θέλει να σεμνύνεται για το κύρος, το ήθος, τον πολιτικό πολιτισμό της πρέπει να δώσει στο ΠΑΣΟΚ την ευκαιρία για μια ουσιαστική, εποικοδομητική αντιπολίτευση επι αρχών και όχι επι συνθημάτων. Και να στρωθεί άμεσα στην υλοποίηση στόχων και όχι υπογράμμιση προεκλογικών δηλώσεων.

Θα ήταν όλεθρος να αφεθούμε στα λιβανίσματα του ΛΑΟΣ που ζεί απο τις σάρκες των μεγάλων, χωρίς να παράγει πολιτική.

Θα ήταν μωρία του ΠΑΣΟΚ να εγκλωβιστεί και αναζητήσει τα χαμένα πρόβατα του που πήγαν στην ακραία ξύλινη αριστερα. Γιατι , αμα ξαναφτιάξει το σπίτι του, θα ξαναγυρίσουν απο μόνα τους στο μαντρί.

Και θα ήταν λάθος για τα δύο μεγάλα κόμματα, να αγνοήσουν ότι ο ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΌΣ γύρισε στη Βουλή γιατί ανανεώθηκε και πλησίασε τους νέους , με μαλαγανιές βέβαια, αλλα τους πλησίασε, όταν οι άλλοι τους θεωρούσαν δεδομένους.

Και για τον ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ θα ήταν ολέθριο να αναπαυθεί πάω σε δανεικές εφήμερες δάφνες. Το θέμα δεν ειναι να μπείς μέσα στο φρούριο αλλά και να το κρατήσεις και αυτό θέλει δουλεια.

Οσο για το ΚΚΕ και τα θλιβερά παρακλάδια του, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Δανεικές ψήφους διαμαρτυρίας πήραν, να τις αξιοποιήσουν δεν μπορούν, αφού δεν έχουν πολιτικό λόγο, αφού δεν έχουν όραμα.....

Μπορούν όμως να συμβάλλουν στην ανοδο του Τουρισμού στην Ελλάδα απο ....Ρωσία, αφού είναι το μόνο μέρος πια στη γή, όπου οι αιώνιοι χτεσινοί θα μπορούν να βλέπουν κόκκινες σημαίες να κυμματίζουν.

Αν υπάρχει κάποιος στόχος περισσότερο χρήσιμος για την πατρίδα απο κάθε άλλη φορά είναι η ομοψυχία και η εθνική συναίνεση.

Γιατι αυτή τη φορά πρέπει να σηκώσουμε την Ελλάδα πάνω απο τον ΄Ηλιο (και όχι αντίστροφα).
__________________
Omnes ad Forum ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-09-07, 18:43
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από tertios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν πραγματικά η κυβερνητική παράταξη θέλει να σεμνύνεται για το κύρος, το ήθος, τον πολιτικό πολιτισμό της πρέπει να δώσει στο ΠΑΣΟΚ την ευκαιρία για μια ουσιαστική, εποικοδομητική αντιπολίτευση επι αρχών και όχι επι συνθημάτων.
Πως την δίνουν αυτή την ευκαιρία; Να περιμένουν πότε στο ΠΑΣΟΚ θα έχουν ηγεσία και μετα να ξεκινήσουν να κυβερνάνε;

Γιώργο το ΠΑΣΟΚ θα περάσει απίστευτης εσωστρέφειας, είναι ουσιαστικά διχασμένο και δεν νομίζω ότι κανένα από τα μεγάλα στελέχη, δεν θα αποδεχτεί την εκλογή της νέας ηγεσίας.

Τολμώ να πω, αν και δεν μου πέφτει ο λόγος, ότι το ΠΑΣΟΚ είναι πάρα πολύ κοντά σε μια μικρή ή μεγάλη διάσπαση.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-09-07, 19:11
Το avatar του χρήστη tertios
tertios Ο χρήστης tertios δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-01-17 11:47
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων

Τολμώ να πω, αν και δεν μου πέφτει ο λόγος, ότι το ΠΑΣΟΚ είναι πάρα πολύ κοντά σε μια μικρή ή μεγάλη διάσπαση.
Είναι βέβαιο. Αλλα θαπρέπει να αποφύγουμε θριαμβολογίες και ναρκισσισμούς για να μη πάθουμε τα ίδια. Σε 10 χρόνια τγο ΠΑΣΟΚ θα είναι πάλι εδώ..
__________________
Omnes ad Forum ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 19-09-07, 08:44
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Όπως έχω ξαναπεί δεν δικαιούμε να εκφράζομε για μια παράταξη που δεν την ψήφισα ποτέ.

Ο εντυπωσιασμός του Βενιζέλου και η αρχηγική του εμφάνιση στό Ζάππειο, σιγά σιγά υποχωρεί. Ακούγονται απίστευτες κατηγορίες από τους προσκείμενους στον κο Παπανδρέου και αν και δεν θέλω να γίνω μάντης κακών, πολύ φοβάμαι ότι όσο αργεί η εκλογή του νέου προέδρου, τόσο θα μεγαλώνει το ρήγμα, ανάμεσα στις δύο πλευρές.

Ένα είναι δεδομένο, η Ελλάδα χρειάζεται ισχυρή αντιπολίτευση, ισχυρή και ενιαία που θα μπορεί να παίρνει κρίσιμες αποφάσεις. Η κυβέρνηση χρειάζεται ισχυρή αντιπολίτευση, που οι αποφάσεις της, δεν θα είναι παιγνίδι για χάριν εσωκομματικών ισορροπιών.

Το χειρότερο όλων και το λέω με κάθε σοβαρότητα, είναι να διασπαστεί το ΠΑΣΟΚ.

Έχουμε μια αναθεώριση του Συντάγματος. Το ΠΑΣΟΚ πρέπει μακριά από τον κακό εαυτό του στην προηγούμενη θητεία της βουλής, να πάρει θέσεις και αυτό μπορεί να το κάνει μόνο μία σοβαρή ενιαία και αδιάσπαστη αξιωματική αντιπολίτευση.

Η δημοκρατία στον τόπο μας και το λέω με απόλυτη σοβαρότητα, χρειάζεται το ενιαίο δυνατό ΠΑΣΟΚ.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 19-09-07, 09:02
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Σε αυτή τη χώρα όλοι ασχολούνται με το ΠΑΣΟΚ και όλοι ψηφίζουν Ν.Δ.
Άλλο ένα παράδοξο του Έλληνα και άλλο ένα απωθημένο από την εποχή του 81.
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 19-09-07, 09:08
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από amigos Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αυτή τη χώρα όλοι ασχολούνται με το ΠΑΣΟΚ και όλοι ψηφίζουν Ν.Δ.
Άλλο ένα παράδοξο του Έλληνα και άλλο ένα απωθημένο από την εποχή του 81.
Παράδοξο; Δεν νομίζω...
Ο Έλληνας είναι αρκετά έξυπνος ώστε να καταλάβει ότι για να γίνει κάτι σε αυτή τη χώρα χρειάζεται μία δυνατή κυβέρνηση αλλά και μία εξίσου δυνατή αντιπολίτευση!
Σε περίπτωση διάσπασης του ΠΑΣΟΚ θα χαθεί η μπάλα! Με οποιονδήποτε εκλογικό νόμο η κυβέρνηση θα αποκτήσει 200+ έδρες και δεν θα υπάρχει έλεγχος πουθενά!
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 19-09-07, 09:09
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από amigos Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αυτή τη χώρα όλοι ασχολούνται με το ΠΑΣΟΚ και όλοι ψηφίζουν Ν.Δ.
Άλλο ένα παράδοξο του Έλληνα και άλλο ένα απωθημένο από την εποχή του 81.
Μίλτο ένας συγκροτημένος δημοκράτης πολίτης, άσχετα με το τι ψηφίζει, πρέπει να ενδιαφέρεται για τα τρομερά αδιέξοδα του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης.

Την ασθένεια αυτή την είχε περάσει η Νέα Δημοκρατία στην μετά Κωνσταντίνου Καραμανλή εποχή. Ταλαιπώρησε όχι μόνο την παράταξη, αλλά την Ελλάδα, επειδή το κόμμα εξουσίας, λειτουργούσε αυθαίρετα χωρίς ενιαία φωνή αντίδρασης.

Δεν θέλω να το ζήσω αυτό πάλι. Μπορεί η ΝΔ να ήταν η επιλογή μου και είμαι ο μόνος εδώ μέσα που δεν έχει κανένα λόγο να μην δηλώσει τα πιστεύω του (χωρίς αυτό να είναι υποχρεωτικό). Για τον λόγο αυτό άσε με να ανησυχώ.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 19-09-07, 09:18
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
για να γίνει κάτι σε αυτή τη χώρα χρειάζεται μία δυνατή κυβέρνηση αλλά και μία εξίσου δυνατή αντιπολίτευση!
Μάλλον δυνατά εκδοτικά συγκροτήματα χρειάζονται με αντικειμενικούς δημοσιγράφους γιατί από ότι φαίνεται την αντιπολίτευση στην Ελλάδα την ασκούν μόνο τα ΜΜΕ (άντε και λίγο ο ΣΥΡΙΖΑ)
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 19-09-07, 09:46
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από amigos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάλλον δυνατά εκδοτικά συγκροτήματα χρειάζονται με αντικειμενικούς δημοσιγράφους γιατί από ότι φαίνεται την αντιπολίτευση στην Ελλάδα την ασκούν μόνο τα ΜΜΕ (άντε και λίγο ο ΣΥΡΙΖΑ)
Και αυτό φυσικά, αλλά ότι και να κάνουν δεν έχουν φωνή στη Βουλή.

Αρχική Δημοσίευση από amigos Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατί από ότι φαίνεται την αντιπολίτευση στην Ελλάδα την ασκούν μόνο τα ΜΜΕ (άντε και λίγο ο ΣΥΡΙΖΑ)
Από τους λίγους σοβαρούς πολιτικούς όταν δεν αρχίζει και αυτός τις παπαρηγιές...
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 19-09-07, 10:24
Το avatar του χρήστη Fireseaker
Fireseaker Ο χρήστης Fireseaker δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-08 20:39
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Νικητές ήταν μόνο τα μικρά κόμματα.Τα δύο μεγάλα (τρομάρα τους) έχασαν τον ίδιο αριθμό εδρών σε σχέση με την προηγούμενη βουλή οπότε "τι είχες Γιάννη τί ειχα πάντα..".
Ανεξάρτητα φίλε Στέλιο από το τι ψηφίζεις έχεις κάθε δικαίωμα να μιλάς για το ΠΑΣΟΚ μιας και αυτοί κυβερνούσαν πολλά χρόνια και υπάρχει η πιθανότητα να ξανασυμβεί....Οπότε....Δεν ειναι θέμα παράταξης απτη στιγμή που μπορεί να βρεθεί ξαφνικά πρωθυπουργός...
Όσο για το Γιωργάκη George can't jump...(Τουλάχιστον ο Βενιζέλος μιλάει Ελληνικά..)
Ακόμα καλύτερο θα ήταν να διασπαστεί το ΠΑΣΟΚ γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για παλια φρουρα και συγχρονα κομμάντος...Μήπως έτσι πάρει το παράδειγμα και η ΝΔ και πετάξει απο πάνω τις περικούς μερικούς και τους στείλει στα δεξιά της...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 20-09-07, 12:29
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Δύο προτάσεις για την εκλογή Προέδρου στο ΠΑΣΟΚ

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ θέσεις έχουν Γ. Παπανδρέου και Ευ. Βενιζέλος για τις πολιτικές εξελίξεις στο ΠΑΣΟΚ και την εκλογή Προέδρου. Σύμφωνα με πληροφορίες που προέρχονται από τη συνεδρίαση του Πολιτικού Συμβουλίου του ΠΑΣΟΚ, ο Γ. Παπανδρέου πρότεινε η εκλογή Προέδρου να γίνει στις αρχές Δεκεμβρίου, μετά από συνδιάσκεψη του κόμματος στις 15 Νοεμβρίου και σύγκλιση του Εθνικού Συμβουλίου στα τέλη Οκτωβρίου.

Ο Ευ. Βενιζέλος προτείνει τη διεξαγωγή έκτακτου συνεδρίου του ΠΑΣΟΚ στις 7 Οκτωβρίου, όπου και θα γίνει η εκλογή των συνέδρων. Κατόπιν, στις 10-12 Οκτωβρίου να γίνει η κατάθεση των προτάσεων και να παρουσιαστούν αναλυτικά όλες οι τοποθετήσεις των δύο υποψηφίων, ενώ η εκλογή τους να γίνει στις 14 Οκτωβρίου.

www.kathimerini.gr

Σχόλιο :

Οι εξελίξεις είναι στα χέρια του Γιώργου, ο οποίος όσο περνάει ο καιρός βλέπει να ισχυροποιείται πιο πολύ έναντι του Βενιζέλου.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 20-09-07, 12:35
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Σήμερα 15:05
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι εξελίξεις είναι στα χέρια του Γιώργου, ο οποίος όσο περνάει ο καιρός βλέπει να ισχυροποιείται πιο πολύ έναντι του Βενιζέλου.
Όποιος βιάζεται, σκοντάφτει. Κι αν είναι κι ευτραφής, κινδυνεύει περισσότερο από τη πτώση.

Ο Βενιζέλος στηρίζεται στη λογική και ο Παπανδρέου στο συναίσθημα των ψηφοφόρων του ΠΑΣΟΚ. Να δούμε ποιός θα επικρατήσει...
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:53.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.