Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ενημέρωση > Ελλάδα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-06-07, 15:48
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Διακοπή ρεύματος

Δεν ξέρω ποιες άλλες περιοχές της Αθήνας είχαν διακοπή σήμερα για μισή ώρα 14:50 15:20, στην γειτονιά μου μείναμε με το φαγητό μισοψημένο.

Το τραγικό είναι ότι στην επαναφορά έκανε 3-4 up down που ήταν ικανά να μου κάψουν ένα λαμπτήρα. Ευτυχώς έχω αφ ενός UPS σε ότι σχέση με υπολογιστές και φραγμούς υπέρτασης σε τηλεοράσεις στερεοφωνικά κλπ.

Και πάλι επαναφέρω το θέμα, εντάξει για μια λάμπα δεν θα πούμε και τίποτα, αλλά αν μου χάλαγε μια ηλεκτρονική συσκευή; Πληρώνουν ή δεν πληρώνουν οι ανευθυνουπεύθυνοι της ΔΕΗ;
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 11-06-07, 16:40
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Ή θα σου πουν οτι εισαι υπευθυνος που δεν ειχες φραγμούς υπέρτασης σε τηλεοράσεις στερεοφωνικά κλπ. η θα σου δωσουν μια χαρτουρα για να τρεχεις επι 2 χρονια να υπογραφεις δικαιολογητικα για να σου αποζημιοσουν ενα ποσο (που μεχρι τοτε θα ειναι το 1/16 της αξιας των συσκευων)
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 11-06-07 στις 17:05
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-06-07, 09:48
Το avatar του χρήστη purple anemone
purple anemone Ο χρήστης purple anemone δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Υποτίθεται πως πληρώνουν αλλά... έχει δει κανένας ποτέ του λεφτά; Κι επειδή κανείς δεν ελπίζει σε αυτό, να θέσω αλλιώς το ερώτημα: Έχει δοκιμάσει κανείς να ζητήσει λεφτά;
Εμείς πάντως τα Χριστούγεννα πετάξαμε (κυριολεκτικά μιλώντας) μια υπέροχη και πανάκριβη τηλεόραση. Τραβούσαμε τα μαλλιά μας. Έχουμε συλλάβει το ρεύμα να δουλεύει μέχρι και στα 190. Να μη σας περιγράψω καλύτερα πώς δουλεύουν σ' αυτήν την τάση οι συσκευές, ειδικά αν έχει κανείς φούρνο και τηγάνι σε λειτουργία! Πατάτες τηγανιτές σε ειδική εκτέλεση... Και κανείς δεν ενδιαφέρεται... και γιατί άλλωστε!
Το πιο ωραίο όμως είναι το σημερινό. Είχαν κολλήσει ανακοινώσεις γύρω από την περιοχή του σχολείου πως την Πέμπτη από τις 8 το πρωί, θα υπάρχει διακοπή ρεύματος!!! Την ώρα της σχολικής γιορτής. Ειδικά τα εκτάκια, θα πάθουνε παράκρουση. Όλα στραβά τους πάνε φέτος.
Αφήστε τα έργα που αποφάσισαν να κάνουν γύρω από το γυμνάσιο τις μέρες των εξετάσεων. Από μέσα τα παιδιά να γράφουν, κι από έξω τα σκαπτικά! Τώρα... ποιος ηλίθιος πληρώθηκε αδρά για να κάνει αυτόν τον προγραμματισμό... σας το δίνω για homework!
__________________
Δε χάνεται η ελπίδα τελευταία... Τελευταία χάνεται η ψυχή όταν χάσει την ελπίδα της...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:48.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.