Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ελεύθερος Χρόνος και Ψυχαγωγία > Παιγνίδια
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-11-06, 15:34
Το avatar του χρήστη CORSAIR
CORSAIR Ο χρήστης CORSAIR δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 26-09-22 22:30
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
football Pro Evolution Soccer 6 - Πάθος για τη μπάλα

Λίγο μετά την εμφάνιση του Fifa 2007 στην αγορά κυκλοφόρησε και ο μεγάλος του αντίπαλος του, το Pro Evolution Soccer 6!

Πρόκειται για έναν από τους πολυαναμενόμενους τίτλους της χρονιάς που καταφέρνει να εντυπωσιάσει και να καθηλώσει για
άλλη μια φορά τους φίλους των ηλεκτρονικών παιχνιδιών και όχι μόνο.

Το παιχνίδι δεν απαιτεί μεγάλη εγκατάσταση στο σκληρό δίσκο (περίπου 1.5Gb) αλλά ούτε και ένα αρκετά δυνατό μηχάνημα
(<<τρέχει>> σε Pentium III στα 800MHz με 256 Mb Ram και GeForce 3) και από την εισαγωγή του εντάσσει τον παίχτη στο
κλίμα και στον παλμό του αγώνα.

Οι ομάδες που υπάρχουν φέτος είναι περισσότερες από ποτέ. Παρουσιάζονται εθνικές ομάδες από όλες τις ηπείρους, οι ομάδες του
Aγγλικού πρωταθλήματος, του Γαλλικού, του Ιταλικού, του Ολλανδικού και του Ισπανικού. Δεν υπάρχει όμως το Γερμανικό
πρωτάθλημα όπως και το Ελληνικό παρά μόνο κάποιες ομάδες όπως η Bayern, ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός (ο Ολυμπιακός
εμφανίζεται με όλα τα επίσημα στοιχεία του ενώ ο Παναθηναϊκός ως Αθήνακος! και χωρίς τα επίσημα στοιχεία του) που κάνουν την
εμφάνισή τους σε μία κατηγορία διαφόρων ομάδων από μικρότερα πρωταθλήματα. Επίσης ο παίχτης μπορεί να διαλέξει 33 διαφορετικά
γήπεδα και να παίξει σε διαφορετικές καιρικές συνθήκες κάθε φορά.

Σε επίπεδο gameplay το Pro Evolution Soccer 6 παίρνει άριστα όπως και στο επίπεδο του animation που είναι σε πολύ υψηλά επίπεδα
και με ομαλή ροή. Η ταχύτητα του εντυπωσιάζει και βοηθάει κατά πολύ στον τομέα της διασκέδασης ενώ είναι και μία ταχύτητα πάνω
στην εξέλιξη της δράσης απ'ότι η περσινή έκδοση. Όμως ηχητικά το παιχνίδι δεν τα πάει καλά και η περιγραφή είναι μέτρια ενώ οι φίλαθλοι
δεν αντιδρούν σε οτιδήποτε διεξάγεται εντός του αγωνιστικού χώρου.

Τέλος όσοι θέλουν να ζεσταθούν και να παίξουν ένα δυο ματσάκια μπορούν να κατεβάσουν και να παίξουν το demo το οποίο είναι μικρό
σε μέγεθος (207 Mb) και θα σας βάλει αμέσως στο κλίμα του αγώνα.

Καλό σας παιχνίδι!

Corsair

υ.γ.: Παρακάτω βλέπετε σε αποκλειστικότητα ένα φοβερό γκολ που βάζει ο Σαλπιγγίδης στον Νικοπολίδη μετά από κόρνερ και φοβερή κεφαλιά.
Άπιαστο! :-)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CORSAIR : 05-03-08 στις 23:47
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 05-11-06, 16:22
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από CORSAIR Εμφάνιση μηνυμάτων
υ.γ.: Παρακάτω βλέπετε σε αποκλειστικότητα ένα φοβερό γκολ που βάζει ο Σαλπιγγίδης στον Νικοπολίδη μετά από κόρνερ και φοβερή κεφαλιά.
Άπιαστο! :-)
Δείτε το στο παιγνιδάκι, γιατί σήμερα άλλα θα δείτε :-)

Πάντως έχω μείνει στο FIFA2004, από το οποίο μου αρέσει η Καριέρα που αναλαμβάνει κάποιος μια ομάδα και σιγά σιγά την ανεβάζει, πάει σε μεγαλύτερες ομάδες κοκ.

Δεν με ενθουσιάζει τόσο τα γραφικά και το gaming όσο ο ρεαλισμός και η πληθώρα ομάδων που έχει το FIFA.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 05-11-06, 16:28
jimm Ο χρήστης jimm δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 22-01-17 22:16
Φύλο: Άντρας
Δυστυχώς οι περισσότερες ομάδες έχουν δώσει δικαιώματα μόνο στο FIFA, άλλωστε μάλλον η EA έχει και περισσότερα χρήματα από την Konami. Σαν πρώην FIFA fan, έχω να πω ότι το pro στον χειρισμό του είναι απίστευτα ρεαλιστικό και βελτιώνεται συνέχεια με αλματώδη βήματα. Το FIFA δείχνει σαν να έχει πρόβλημα να κάνει μεγάλες αλλαγές στην βάση του (3D engine, AI) που καταλήγει να έχει μικρές διαφορές από τις προηγούμενες εκδόσεις.

Δ.
__________________
Let's call it an accidental feature -- Larry Wall
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 05-11-06, 19:32
avel Ο χρήστης avel δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Αρχική Δημοσίευση από jimm Εμφάνιση μηνυμάτων
Το FIFA δείχνει σαν να έχει πρόβλημα να κάνει μεγάλες αλλαγές στην βάση του (3D engine, AI) που καταλήγει να έχει μικρές διαφορές από τις προηγούμενες εκδόσεις.
Αυτό είναι και το πρόβλημά μου με εταιρίες όπως η EA και η SimBin, εξ ου και η κριτική μου στα "δελτία τύπου" που εμφανίζονται στην Acro. Παίρνουν ένα παλιό προϊόν, κάνουν μερικές μικροαλλαγές και rebranding, και το ξαναπουλάνε σαν καινούριο. Ειδικά η EA έχει γίνει μανούλα σε αυτή τη διαδικασία. Πρόκειται για μεγάλη κοροϊδία προς το καταναλωτικό κοινό, και με gamers να συντηρούν τη φήμη της, δεν πρόκειται να πιάσει ποτέ ο καλός ανταγωνισμός...

Το Pro Evolution Soccer 5 εδώ αρέσει σε εμένα, που γενικά μού αρέσει καθόλου το ποδόσφαιρο (και ιδίως το ελληνικό πρωτάθλημα). Εχει απίστευτο gameplay και προσφέρεται για πολλές και καλές μάχες στο διπλό / multiplayer!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 06-11-06, 00:22
Το avatar του χρήστη CORSAIR
CORSAIR Ο χρήστης CORSAIR δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 26-09-22 22:30
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Δείτε το στο παιγνιδάκι, γιατί σήμερα άλλα θα δείτε :-)
Αυτές είναι μικρές ομάδες Για να παίξεις με τους πρωταθλητές πας στον
editor και με απλές και γρήγορες κινήσεις φτιάχνεις την ομάδα με τη
κίτρινη εμφάνιση που τους πράσινους και τους κόκκινους τους έχει για πρόγευμα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CORSAIR : 05-03-08 στις 23:47
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:22.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.