Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 10-09-09, 22:54
xristinaker Ο χρήστης xristinaker δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-10-09 21:55
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ 22 ΕΤΩΝ,ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΣΗΚΩΝΩ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΑΠΟ ΔΕΚΑΤΑ ΜΕΧΡΙ 40 ΠΟΤΕ ΣΤΑΘΕΡΟΣ.ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΤΙΠΥΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΛΗΓΑ ΣΤΑ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΑ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΑΙΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΦΕΥΓΑ.ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΤΟΝ ΠΑΘΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΤΟΝ 1* ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΙΩΣΗ ΤΟΝ 2*ΜΑΛΛΟΝ ΛΟΙΜΩΔΗ ΜΟΝΟΠΥΡΗΝΩΣΗ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΙΩΣΗ ΜΕΤΑ ΣΑΛΜΟΝΕΛΑ.ΤΟΝ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΥΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ.ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ 39.5 ΟΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΕΠΕΦΤΑΙ ΜΕ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑΙΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ-ΔΥΟ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ.ΚΡΑΤΗΣΕ ΣΥΝΟΛΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕ.ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΩΣ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ.Η ΑΞΟΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΝΩ Κ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑ ΕΔΕΙΞΕ 2 ΛΕΜΦΑΔΕΝΕΣ ΠΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ,Η ΚΩΛΟΝΟΣΚΟΠΗΣΗ ΑΡΝΙΤΙΚΗ.ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3,72 ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΣΤΟ ΟΡΙΟ 36,8 ΜΟΝΟΚΥΤΤΑΡΑ 10,4 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΑΠΕΥΘΗΝΘΩ ΣΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ.ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΧΩ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΓΩ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ Κ ΔΕ ΠΑΙΡΝΩ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΥΡΟΕΙΔΗ.ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ,ΝΟΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ,ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΩΣ.ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕ ΝΟΙΩΘΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΖΕΣΤΑ Κ ΝΑ ΝΤΥΝΟΜΑΙ.Η ΜΟΝΗ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΒΡΗΣΚΟΥΝ ΤΙ ΕΧΩ,ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 11-09-09, 20:25
Το avatar του χρήστη Stanley
Stanley Ο χρήστης Stanley δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 29-05-18 22:01
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από xristinaker Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ 22 ΕΤΩΝ,ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΣΗΚΩΝΩ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΑΠΟ ΔΕΚΑΤΑ ΜΕΧΡΙ 40 ΠΟΤΕ ΣΤΑΘΕΡΟΣ. ... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΒΡΗΣΚΟΥΝ ΤΙ ΕΧΩ,ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Τυπικά ο πυρετός "αγνώστου αιτιολογίας" οφείλεται είτε σε λοιμώξεις, είτε σε όγκους, είτε σε αυτοάνοσα νοσήματα. Ξεκίνα μ'έναν αιματολόγο, που θα δει το πλακάκι άιματος, δεδομένου οτι έχεις πολύ ελαφριά ουδετεροπενία και συνεχίζεις με τα υπόλοιπα.

Πάγια άποψή μου είναι οτι πρέπει όλα αυτά να τα συζητήσεις και να τα οργανώσεις με τον οικογενειακό σου γιατρό, κατα προτίμηση έναν καλό παθολόγο. Είναι λάθος να τρέχει κανείς μόνος του σε άλλους γιατρούς χωρίς το συντονισμό ενός παθολόγου ή γενικού γιατρού.

Φιλικά,
Π.
__________________
Όποιος είναι ικανός να εκλεγεί δε θα έπρεπε να αφήνεται να κυβερνήσει. -- Douglas Adams
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 12-09-09, 21:49
xristinaker Ο χρήστης xristinaker δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-10-09 21:55
ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΛΟΙΜΩΞΗ ΟΥΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΑΝΩΣΟ ΝΟΣΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ.ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΜΥΕΛΟ ΤΟΝ ΟΣΤΩΝ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΑΝ ΕΧΩ ΟΓΚΟ Η¨ ΑΥΤΟΑΝΩΣΟ ΝΟΣΗΜΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 07-04-10, 15:01
ebgenia Ο χρήστης ebgenia δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-04-10 15:11
Exclamation

ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΑ
ΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 07-04-10, 15:13
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από ebgenia Εμφάνιση μηνυμάτων
ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΑ
ΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
Υπάρχουν πολλές αιτίες. Γι αυτό πας στον γιατρό.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 01-09-10, 00:22
senorita2110 Ο χρήστης senorita2110 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 03-09-10 01:21
Φύλο: Γυναίκα
Πήρα σήμερα τα αποτελεσματα των εξετασεων που εκανα στο πλαισιο ενος απλου τσεκ-απ!
ΕΡΥΘΡΑ ΑΙΜΟΣΦ. : 4,2 - ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗ :12,3 - ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ : 38,0 - ΛΕΥΚΑ ΑΙΜΟΣΦ. : 6,16 (Φ.Τ. 4,5-11,5)- ΛΕΜΦΟΚΥΤΤΑΡΑ : 41,4 (Φ.Τ. 20,0 - 40,0) -ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ : 265 (Φ.Τ. 150-450) - ΦΕΡΡΙΤΙΝΗ : 9,1 (Φ.Τ. 13-150) και τέλος αυτό με την ΟΥΡΙΑ : 20,6 < 50 ! Τι συμπερασμα τελικα πρεπει να βγαλω? Και τι ειναι αυτο με την ουρία? Διαβασα καπου οτι σχετιζεται με τα νεφρα ....αλλα δεν καταλαβαινω τελικα το αποτελεσμα της εξετασης, ειναι καλο?
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 01-09-10, 08:55
Το avatar του χρήστη varthol
varthol Ο χρήστης varthol δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 20-11-20 10:56
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αγαπητη senorita 2110..Κανεις μας δεν ειναι σε Θεση να κανει αυτο που ζητας..Το Καλυτερο να συμβουλευτης ενα Γιατρο...και προτεινω να συμβουλευτης τον γιατρο που σου εδωσε την οδηγια να κανεις αυτη την εξεταση...καποιο λογο θα ειχε...
__________________
Varthol On Line
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 13-11-10, 20:44
vendoris Ο χρήστης vendoris δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-11-10 20:44
geia sas an kapios exei hiv exei kai miomena leuka aimosfairia ? apantiste euxaristo ek ton proteron
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 01-01-11, 19:29
thanospan12 Ο χρήστης thanospan12 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 01-01-11 19:41
Ο γιος μου είναι 12,5 ετών και τώρα στις γιορτές σε έλεγχο αίματος είχε λευκά 3000, αιματοκρίτη 35 , λεμφοκύτταρα 54% και πολυμορφοπύρηνα 31,4 %. Τα ίδια είχε και σε μικρή ηλικία 4-6 χρονών , να ανησυχω; Είναι και αθλητής σε ομάδα μπάσκετ, χωρίς κάποιο πρόβλημα στην υγε'ια του.
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 17-04-11, 01:18
ζανετ
Guest
 

star

Αρχική Δημοσίευση από thanospan12 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο γιος μου είναι 12,5 ετών και τώρα στις γιορτές σε έλεγχο αίματος είχε λευκά 3000, αιματοκρίτη 35 , λεμφοκύτταρα 54% και πολυμορφοπύρηνα 31,4 %. Τα ίδια είχε και σε μικρή ηλικία 4-6 χρονών , να ανησυχω; Είναι και αθλητής σε ομάδα μπάσκετ, χωρίς κάποιο πρόβλημα στην υγε'ια του.
Να πατε σε αιματολόγο. Σας προτείνω τον Ευαγγελισμό. Ο πατέρας μου είχε χαμηλά λευκά, αιμοπετάλια και αιματοκρίτη πολλά λεμφοκύτταρα και τελικά διαγνώστηκε με λευχαιμία εκ τριχωτών κυττάρων. Έκανε θεραπεία και τώρα είναι καλά. Είναι ένας τύπος λευχαιμίας καλοήθης.
Απάντηση με παράθεση
  #41  
Παλιά 17-04-11, 07:30
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από thanospan12 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο γιος μου είναι 12,5 ετών και τώρα στις γιορτές σε έλεγχο αίματος είχε λευκά 3000, αιματοκρίτη 35 , λεμφοκύτταρα 54% και πολυμορφοπύρηνα 31,4 %. Τα ίδια είχε και σε μικρή ηλικία 4-6 χρονών , να ανησυχω; Είναι και αθλητής σε ομάδα μπάσκετ, χωρίς κάποιο πρόβλημα στην υγε'ια του.
Αρχική Δημοσίευση από ζανετ Εμφάνιση μηνυμάτων
Να πατε σε αιματολόγο. Σας προτείνω τον Ευαγγελισμό. Ο πατέρας μου είχε χαμηλά λευκά, αιμοπετάλια και αιματοκρίτη πολλά λεμφοκύτταρα και τελικά διαγνώστηκε με λευχαιμία εκ τριχωτών κυττάρων. Έκανε θεραπεία και τώρα είναι καλά. Είναι ένας τύπος λευχαιμίας καλοήθης.
Το να πάνε σε γιατρό είναι αυτονόητο, δεν ζούμε στην ζούγκλα. Όμως είναι λάθος να λέμε τι είχε ένας δικός μας άνθρωπος με μειωμένα λευκά. Πιστέψτε με ότι μπορεί να είναι κάτι εντελώς διαφορετικό, από πολύ απλό μέχρι πολύ σύνθετο.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 01-05-11, 22:12
ioanna23 Ο χρήστης ioanna23 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 01-05-11 22:29
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Μέλος μας μέσω την φόρμας επικοινωνίας ρωτάει :

Θα ήθελα να μάθω λεπτομέρειες σε σχέση με τις μειωμένες τιμές λευκών αιμοσφαιρίων και τι μπορεί να σημαίνει αυτό. Ευχαριστώ
και εγω θα ηθελα να μαθω λεπτομερειες.παρακαλω οποιος γνωριζει να μας ενημερωση.ioanna23
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 05-05-12, 12:18
maria1988 Ο χρήστης maria1988 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 05-05-12 12:26
γεια σας, θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζεται τι μπορει να συμβαινει αν τα λευκα πεσουν 3340 και τα λεμφοκυτταρα 46% δηλαδη 1% πανω απο το οριο? οι εξετασεις εγιναν τη τελευταια μερα της περιοδου και η διατροφη 1 εβδομαδα πριν δεν ηταν καλη, ολιγοφαγια.. ιωση με αμυγδαλες και κλειστη φωνη 25μερες πριν, χωρις τη ληψη φαρμακων. Γενικα τα επιπεδα λευκων αιμοσφαιριων στο αιμα μου ηταν 4800 και τα λεμφοκυτταρα 36-37%. ευχαριστω
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 05-05-12, 15:24
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από maria1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
γεια σας, θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζεται τι μπορει να συμβαινει αν τα λευκα πεσουν 3340 και τα λεμφοκυτταρα 46%
Δεν είμαστε γιατροί, δεν υπάρχουν γιατροί εδώ και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και δεν γίνονται διαγνώσεις μέσω μηνυμάτων.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 24-08-12, 02:09
kostastzili Ο χρήστης kostastzili δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 08-09-12 13:30
Αρχική Δημοσίευση από tst Εμφάνιση μηνυμάτων
ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΜΟΥ :36 ΕΝΩ Η ΦΕΡΙΤΙΝΗ : 26.ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ "ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΠΩΣΗ" ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΟΓΚΩΜΕΝΟΥΣ ΛΕΜΦΑΔΕΝΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΨΗΛΑΦΟΥΝΤΑΙ 2-3 ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΑΧΙ ΟΥΤΕ ΙΓΜΟΡΙΤΙΔΑ ΕΝΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 4-5 ΩΡΕΣ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ ΟΝΤΑΣ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟ ΑΤΟΜΟ ΟΥΤΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ 5 ΧΡ.ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ 40 ΗΜΕΡΕΣ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.
tst θυμασαι τι θεραπεια σου ειχε δωσει ο γιατρος για την υπερκοπωση? εχω ακριβως το ιδιο προβλημα.. μου εχουν δωσει βιταμινες αλλα δεν κανουν τιποτα...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:28.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.