Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιστορία
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 27-03-07, 11:01
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Kiwi Εμφάνιση μηνυμάτων
Διαμάντη μου.... Έχουμε 2007, όχι 1907!!!
Εν έτη 2007 λοιπόν...
1) Κανείς δεν παρκάρει σε θέση που δεν πρέπει...
2) Δεν χρειαζόμαστε την πολεοδομία
3) Δεν υπάρχουν τραμπούκοι
4) Έχει ξεπεραστεί το μέσον. Δεν πα να είσαι ο γιος του πρωθυπουργού, το μακρύ χέρι του νόμου θα σε πιάσει! (αν δεν είναι βαθυά στην τσέπη του)

Πάλι όμως δεν μου απάντησες...
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 27-03-07, 11:02
Το avatar του χρήστη Kiwi
Kiwi Ο χρήστης Kiwi δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 12-05-08 10:53
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου κάνει ένα
δ) Η κυβέρνηση της Ελλάδος έκανε λάθος πολιτική με αποτέλεσμα να παρεξηγηθούν οι ειρηνευτικές κινήσεις (βιασμοί, δολοφονίες, σφαγιασμοί) του Ελληνικού στρατού....
Όχι... Μου αρκεί "Ο ελληνικός στρατός κατέλαβε τουρκικά εδάφη με επεκτατική πορεία προς την Ανατολή" και τέλος. Ούτε λάθος κυβερνήσεις, ούτε βιασμοί και δολοφονίες.

Και έλεος πια με τα 400 χρόνια Οθωμανικής κατοχής. Και ο τούρκικος λαός υπό την κατοχή της Οθωμανικής αυτοκρατορίας ήταν.
__________________
"Δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω κάποιες αμφιβολίες" - Albert Einstein
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 27-03-07, 11:08
Το avatar του χρήστη Kiwi
Kiwi Ο χρήστης Kiwi δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 12-05-08 10:53
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάλι όμως δεν μου απάντησες...
Θα φώναζα την αστυνομία. Στο παράδειγμά σου βάζεις βεβιασμένα γεγονότα όπως ότι είσαι μόνος ενώ αυτός έχει μπάρμπα στην αστυνομία, ενώ μιλάς για παραβιάσεις και απειλές που έγιναν σε άλλες εποχές.

Δηλάδη μου λες ότι η διεθνής κοινότητα ή τα διεθνή δικαστήρια (αστυνομία)μας έχουν εγκαταλείψει και είναι με το μέρος της Τουρκίας;;; Ή ότι επί του παρόντος υφίσταται παράνομη κατοχή ελληνικού εδάφους, και η διεθνής κοινότητα δεν κάνει τίποτα;; Μη μου πεις για την Κύπρο. Η Κύπρος είναι Κυπριακό έδαφος.
__________________
"Δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω κάποιες αμφιβολίες" - Albert Einstein
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 27-03-07, 11:14
Το avatar του χρήστη concul
concul Ο χρήστης concul δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 06-01-12 01:46
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Kiwi Εμφάνιση μηνυμάτων
Μη μου πεις για την Κύπρο. Η Κύπρος είναι Κυπριακό έδαφος.
και επειδη ειναι κυπριακο το εδαφος ειναι νομιμη η κατοχη;
κανει τιποτα η διεθνης κοινπτητα;
εχουν η δεν εχουν την υποστηριξη της με πρωταγωνιστες αγγλους και αμερικανους;
__________________
curiosity killed the cat
(skister emeritus)
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 27-03-07, 11:16
Το avatar του χρήστη Kiwi
Kiwi Ο χρήστης Kiwi δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 12-05-08 10:53
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Ο Διαμάντης δίνει ένα παράδειγμα για τις σχέσης γειτονίας Ελλάδας - Τουρκίας και μόνο. Μη μπλέκουμε με παράνομες κατοχές γενικότερα...
__________________
"Δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω κάποιες αμφιβολίες" - Albert Einstein
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 27-03-07, 11:19
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Kiwi Εμφάνιση μηνυμάτων
Μη μου πεις για την Κύπρο. Η Κύπρος είναι Κυπριακό έδαφος.
Πες σε έναν Τούρκο ότι η Κύπρος είναι Κυπριακό έδαφος και θα σε γδάρει.

Θα σου πει ότι η Κύπρος είναι Τουρκική και αν όχι όλη τουλάχιστοξ η μισή. Πάλι ενδοτισμός Κωστή.

Θα έρθει η ώρα που οι Έλληνες και οι Τούρκοι θα κάτσουν με ξένο παράγοντα από πάνω να συζητήσουν τα προβλήματα τους. Θα ρωτήσει ο ξένος παράγοντας την Τουρκία : Τι διεκδικείται, Θα πουν για τις γκρίζες ζώνες θα πουν για βραχονησίδες και νησιά μέχρι την Γαύδο, θα πουν για κυριαρχικά δικαιώματα στο αιγαίο θα πουν για εναέριο χώρο.
Θα ρωτήσει ο ξένος παράγοντας την Ελλάδα. Τι διεκδικείται, τίποτα θα απαντήσουμε εμείς.

Ο ξένος παράγοντας θα ζητήσει αμοιβαίες υποχωρήσεις θα ψάξει να βρει την χρυσή τομή και τότε για μια ακόμα φορά θα βρεθούμε με χαμένες πατρίδες.

Εγώ αυτό δεν το δέχομαι, δεν το δέχεται ο τσαμπουκάς μου και το φιλότιμο μου.

Έτσι απλά!
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 27-03-07, 11:22
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από concul Εμφάνιση μηνυμάτων
και επειδη ειναι κυπριακο το εδαφος ειναι νομιμη η κατοχη;
κανει τιποτα η διεθνης κοινπτητα;
εχουν η δεν εχουν την υποστηριξη της με πρωταγωνιστες αγγλους και αμερικανους;
Οι Τουρκοι απο την αλλη παραπονιουνται οτι εμεις οι κακοι Ευρωπαιοι (οχι μονο οι Ελληνες αλλα και οι Φραγκοι) ειμαστε προκατειλημμενοι εναντιον τους, θεωρωντας τους βαρβαρους και κακους στα βιβλια και τις ταινιες μας και ως ΕΕ, τους παμε ολο κοντρα, δεν τους κανουμε καμια χαρη και τους βαζουμε περιορισμους

Αυτα μου τα ειπε μια Τουρκαλα φιλη μου, της οποιας το ηθος, το χαρακτηρα και την καλωσυνη θα ζηλευαν πολλοι Ελληναραδες

Αυτο δε σημαινει οτι 'δεν ικανοποιουνται με τιποτα', αλλα και οτι υπαρχει και το 'συνδρομο καταδιωξης'
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 27-03-07 στις 11:26
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 27-03-07, 11:31
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο δε σημαινει οτι 'δεν ικανοποιουνται με τιποτα', αλλα και οτι υπαρχει και το 'συνδρομο καταδιωξης'
Έχουν λερωμένη την φωλιά τους γι αυτό. Δεν έχω τίποτα κατά του Τουρκικού λαού, έχω πολλά για το κεμαλικό στρατοκρατικό καθεστώς τους, που κρατάει τον λαό σε χαύνωση και στην αμάθεια για να τον χρησιμοποιεί όπως θέλει.

Όταν ο ήλιος ανατείλει από τα δυτικά τότε η Τουρκία θα γίνει αποδεκτή στην Ευρώπη σαν ισότιμο μέλος.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 27-03-07, 12:19
Το avatar του χρήστη Kiwi
Kiwi Ο χρήστης Kiwi δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 12-05-08 10:53
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Το στρατιωτικό καθεστώς όμως τα τελευταία χρόνια είναι σε συνεχή κόντρα με πολλά πολιτικά στελέχη του φιλο-ευρωπαϊκού χώρου. Το ότι η καταπάτηση ανθρωπίνων δικαιωμάτων σιγά σιγά δημιουργεί εσωτερικές κατακραυγές δείχνει κάποια πράγματα.

Και αυτό προσπαθώ να πω σε τόσα μηνύματα. Η σύγχρονη Τουρκία έχει πολλά εσωτερικά θέματα να λύσει για να δώσει σημασία σε ορισμένους κεμαλικούς στρατόκα*λους. Ακόμα και τα θέματα εξωτερικής πολιτικης εστιάζουν στο Κουρδικό κατά κανόνα.

Α... και οι Τούρκοι που έχω ρωτήσει λένε ότι η Κύπρος είναι Κυπριακή όπου ελληνοκύπριοι και τουρκοκύπριοι οφείλουν να ζουν ειρηνικά. Και αυτό πριν 10 χρόνια στην Αγγλία όπου τα γεγονότα στην Κύπρο ήταν πιο έντονα.
__________________
"Δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω κάποιες αμφιβολίες" - Albert Einstein
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 27-03-07, 12:48
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
1) Ναι... Δείχνει ότι κάτι πάει να γίνει και να φύγει η Τουρκία από τον Μεσαίωνα των στρατιωτικών. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι επειδή κάνει προσπάθειες έγινε και ισότιμο μέλος στην ΕΟ.
Ένας βιαστής για παράδειγμα που κάνει προσπάθειες να σταματήσει να βιάζει δεν γίνεται αυτόματα μέλος της κοινωνίας.

2) Αυτό δεν σημαίνει ότι οι κεμαλικοί έχουν μεγάλη δύναμη στην Τουρκία; Αν δεν είχαν δεν θα "προσπαθούσε" αλλά απλά θα το έκανε.

3) Και τους Κύπριους να ρωτήσεις το ίδιο θα σου πούν. Μια χαρά ζούσαν με τους τουρκοκύπριους μέχρι που μπήκαν οι Τούρκοι στη μέση. Προφανώς δεν έχεις ρωτήσει Τούρκους αλλά Τουρκοκύπριους. Τελευταία φορά θυμάμαι Τούρκος ήταν αυτός που πυροβόλησε τον Σολωμό. Όχι Τουρκοκύπριος.

Δεν κρίνουμε τους Τούρκους σαν πολίτες Κωστή. Την φιλοσοφία της χώρας τους και το καθεστώς της κρίνουμε. Όπως ακριβώς γυρίζεις και λες "Το καθεστώς της Ελλάδος είναι αισχρό" και δεν τσαντίζομαι γιατί δεν θεωρώ ότι βρίζεις εμένα προσωπικά σαν Έλληνα, έτσι θα πρέπει να δεχτείς ότι το καθεστώς της Τουρκίας είναι ακόμη χειρότερο χωρίς να προσπαθείς να αμυνθείς εκ μέρους των Τούρκων μιας και δεν βρίζουμε αυτούς.
Όταν μιλάς για το καθεστώς της Ελλάδος ας θιχτεί αυτός που το υποστηρίζει. Το ίδιο συμβαίνει και για την Τουρκία. Ας θιχτεί λοιπόν αυτός που το υποστηρίζει. Εσύ γιατί θίγεσαι;
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 27-03-07, 13:31
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Kiwi Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Διαμάντης δίνει ένα παράδειγμα για τις σχέσης γειτονίας Ελλάδας - Τουρκίας και μόνο. Μη μπλέκουμε με παράνομες κατοχές γενικότερα...
εχω την εντυπωση οτι ο κονκαλ (το πετυχα αυτη τη φορα το id; ) αναφερετε στην συμπαρασταση της διεθνους κοινοτητας γενικα προς την τουρκια. εχεις την εντυπωση οτι αν κατηχαν μερος της ελλαδας θα ηταν διαφορετικη η σταση της δ.κ.;;;
__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papa : 27-03-07 στις 13:48
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 27-03-07, 13:41
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι Τουρκοι απο την αλλη παραπονιουνται οτι εμεις οι κακοι Ευρωπαιοι (οχι μονο οι Ελληνες αλλα και οι Φραγκοι) ειμαστε προκατειλημμενοι εναντιον τους, θεωρωντας τους βαρβαρους και κακους στα βιβλια και τις ταινιες μας και ως ΕΕ, τους παμε ολο κοντρα, δεν τους κανουμε καμια χαρη και τους βαζουμε περιορισμους
Αυτα μου τα ειπε μια Τουρκαλα φιλη μου, της οποιας το ηθος, το χαρακτηρα και την καλωσυνη θα ζηλευαν πολλοι Ελληναραδες
Αυτο δε σημαινει οτι 'δεν ικανοποιουνται με τιποτα', αλλα και οτι υπαρχει και το 'συνδρομο καταδιωξης'
ελα τωρα μιχαλακη εμεις μαλλον τους υποστηριζουμε να μπουν πχ στην ΕΕ και στα δικα τους βιβλια δεν μας αγαπανε κιολας..

ασε που οι ευρωπαιοι δεν εχουν (βασιζομενοι στην συμπεριφορα της) κανενα λογο να της εχουν εμπιστοσυνη οτι θα φερονται μεσα στην ενωση σαν ευρωπαιοι πολιτες και οχι σαν τουρκοι εθνικιστες (και πριν ορμησετε ολοι μαζι αναφερωμαι στο στρατιωτικο κατεστημενο που κυβερναει κατ ουσιαν) πλην εξαιρεσεων φυσικα -βλεπε αγγλια- που γι αυτους ο,τι κανουν οι τουρκοι καλως καμωμενο ειναι

και με συγχωρεις δηλαδη ΑΥΤΟΙ εχουν το συνδρομο καταδιωξης;;;
__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papa : 27-03-07 στις 13:50
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 27-03-07, 13:47
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Kiwi Εμφάνιση μηνυμάτων
Α... και οι Τούρκοι που έχω ρωτήσει λένε ότι η Κύπρος είναι Κυπριακή όπου ελληνοκύπριοι και τουρκοκύπριοι οφείλουν να ζουν ειρηνικά. Και αυτό πριν 10 χρόνια στην Αγγλία όπου τα γεγονότα στην Κύπρο ήταν πιο έντονα.
ασφαλως και το λενε μα και η αλλη πλευρα το ιδιο λεει...
αυτο ομως που δεν σου λενε οι τουρκοι ειναι οτι απαιτουν δικαιωματα πλειοψηφιας (βλεπε σχεδιο αναν)

ειναι σαν να λεμε στην αγγλια οτι 5 χρονια πρωθυπουργος;; οχι
να το κανουμε 2 χρονια αγγλος 1 χρονο ιρλανδος 1 χρονο σκωτσεζος και ενα χρονο ουαλλος.

να δουμε πως θα τους φανει
__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papa : 27-03-07 στις 13:50
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 27-03-07, 21:44
SimonSays Ο χρήστης SimonSays δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 30-10-07 23:55
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Εν έτη 2007 λοιπόν...
1) Κανείς δεν παρκάρει σε θέση που δεν πρέπει...
2) Δεν χρειαζόμαστε την πολεοδομία
3) Δεν υπάρχουν τραμπούκοι
4) Έχει ξεπεραστεί το μέσον. Δεν πα να είσαι ο γιος του πρωθυπουργού, το μακρύ χέρι του νόμου θα σε πιάσει! (αν δεν είναι βαθυά στην τσέπη του)

Πάλι όμως δεν μου απάντησες...
Θέλεις να μας πεις ότι η ύπαρξη των παραπάνω φαινομένων στην Ελλάδα του σήμερα οφείλεται στους Τούρκους και την Οθωμανική κατοχή; Βρήκαμε αποδιοπομπαίο τράγο μου φαίνεται και του φορτώνουμε όλα τα στραβά μας.

Όσο για το Κυπριακό θα έλεγα ότι ορθώς αναμυγνίεται με τις Ελληνοτουρκικές σχέσεις. Η κατοχή της Βόρειας Κύπρου αφορά άμεσα την Ελλάδα για πάρα πολλούς λόγους.

Αν λοιπόν οι καλές σχέσεις με την Ελλάδα ή με τις υπόλοιπες χώρες τις ΕΕ μετράνε για την Τουρκία, είναι ένας τρόπος πίεσης για την επίλυση του Κυπριακού. Ειδικότερα όταν η Τουρκία δεν αναγνωρίζει καν την υπάρχουσα Κυπριακή δημοκρατία.

Όσο για το πως διδάσκονται για το Κυπριακό στην Τουρκία, τους μαθαίνουν ότι η εισβολή έγινε για την προστασία των τουρκοκυπρίων κατά τη διάρκεια του πραξικοποιήματος. Μαθαίνουν γραφικές λεπτομέριες για συμβάντα κατά τουρκοκυπρίων από τους πραξικοποιηματίες που ήθελαν την ένωση με την Ελλάδα της χούντας. Με λίγα λόγια μια ένδοξη πράξη του γενναίου στρατού. Έχω αρκετούς φίλους Τούρκους εδώ στις ΗΠΑ και το έχω συζητήσει μερικές φορές.
__________________
Απόψεις Ελλήνων Άθεων (blog):atheoi.ORG
Η πρώτη κοινότητα για Έλληνες άθεους:http://groups.myspace.com/GreekAtheists
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 27-03-07, 22:44
Το avatar του χρήστη Kiwi
Kiwi Ο χρήστης Kiwi δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 12-05-08 10:53
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από papa Εμφάνιση μηνυμάτων
εχω την εντυπωση οτι ο κονκαλ (το πετυχα αυτη τη φορα το id; ) αναφερετε στην συμπαρασταση της διεθνους κοινοτητας γενικα προς την τουρκια. εχεις την εντυπωση οτι αν κατηχαν μερος της ελλαδας θα ηταν διαφορετικη η σταση της δ.κ.;;;
Έχεις δίκιο... Συνεχώς ξεχνάω πόσο μας ζηλεύει και μας φθονεί όλος ο κόσμος...
__________________
"Δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω κάποιες αμφιβολίες" - Albert Einstein
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:36.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.