Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #361  
Παλιά 16-08-12, 01:01
δημητρα
Guest
 

anastash

Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακριβώς! Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική...

Εύχομαι για το καλύτερο.
ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 37 ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΟΥΤΣΕΝΕΙ ΣΥΜΒΕΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ? ΜΑΛΟΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ
Απάντηση με παράθεση
  #362  
Παλιά 19-08-12, 14:25
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από δημητρα Εμφάνιση μηνυμάτων
ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 37 ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΟΥΤΣΕΝΕΙ ΣΥΜΒΕΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ? ΜΑΛΟΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ
γεια σου δημητρα,δεν ξερω τι σας εχει πει ο γιατρος...εγω πιστευω οτι 37 αιματοκριτης για αυτη την παθηση ειναι καλος.ξερω οτι πεφτει πολθ περισσοτερο κ ο μπαμπας μου γυρω στο 37 εχει κ ο γιατρος μας εχει πει οτι ειναι καλος.ευχομαι να πανε ολα καλα!
Απάντηση με παράθεση
  #363  
Παλιά 21-09-12, 14:01
ΔΗΜΗΤΡΑ
Guest
 

ΓΙΑΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 4Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΡΕΒΛΙΜΙΤ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΛΟΓΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΗΝ Κ ΒΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΥΝΗΣΤΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΚΟΜΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΑΡΙΣΤΑ ΣΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΣΘΕΝΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΛΟΓΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΟΥΛΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΤΑΣΗ ΛΙΓΟ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΘΑ ΣΥΝΕΧΗΣΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΗ ΚΑΠΟΙΣ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΕΡΑΦΗΜ ΤΟΝ ΕΝ ΔΟΒΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΝΕΡΟΘΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΥΠΕΔΕΙΞΕ ΚΑΠΟΙΟ ΧΟΡΤΟ ΒΟΤΑΝΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΣΑΝ ΡΟΦΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΙΝΕΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΤΕ Ι ΜΑΚΑΡΕΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #364  
Παλιά 18-10-12, 11:31
ΔΗΜΗΤΡΑ
Guest
 

Smile ΘΑΥΜΑ

Ο ΘΕΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Η ΝΟΣΟΣ ΙΧΝΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΣ ΕΚΟΨΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΗΝ ΚΟΡΝΤΙΖΟΝΗ ( ΑΥΤΗ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΛΑ ) ΘΑ ΠΕΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΡΕΥΛΙΜΙΝΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΠΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
Απάντηση με παράθεση
  #365  
Παλιά 18-10-12, 14:40
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο ΘΕΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Η ΝΟΣΟΣ ΙΧΝΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΣ ΕΚΟΨΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΗΝ ΚΟΡΝΤΙΖΟΝΗ ( ΑΥΤΗ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΛΑ ) ΘΑ ΠΕΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΡΕΥΛΙΜΙΝΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΠΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
Μοιραζόμαστε μαζί, την χαρά σας.

Εύχομαι ο άνθρωπος σας, να είναι γερός και σιδερένιος.

Το μήνυμα σου, μας γεμίζει ελπίδα, σ' ευχαριστούμε.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #366  
Παλιά 25-10-12, 09:27
marios60 Ο χρήστης marios60 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 25-10-12 10:09
γεια σας φιλοι μου ειμαι κι εγω απιος που πασχει απο ΠΜ η διαγνωση εγινε τιν απριλιο εκανα 5 κυκλους χμθ και velcade και η νοσος εφτασε σε πληρη υφεση. την κυρικαη μπαινω για αυτο λογη μεταμοσχεση. μετα θα εχω 4 μηνες μονο Velcade μαζι με Revlimid. που θα συνεχιστει για δυο χρονια. εχει κανει εμπειρία αυτολοης μεταμοσχευσης; και χρησης reblimid ? ευχαροστω πολυ Μαριος
Απάντηση με παράθεση
  #367  
Παλιά 25-10-12, 09:33
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Μάριε δεν έχω γνώσεις για την περίπτωση αυτή.

Σε καλωσορίζω όμως στην AcroBase και σου εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να είναι περαστικά.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #368  
Παλιά 25-10-12, 09:44
marios60 Ο χρήστης marios60 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 25-10-12 10:09
ειμαι ο μαριος κι εγω πασχω απο πμ που διαγνωστηκε τον απριλιο με 30%. Μετα από 5 συνεδριες με χμθ velcade η νοσος εφτασε σε πληρη υφεση. ειμαι 51 ετων, τωρα την κυριακη μπαινω σε αυτολογη μεταμοσχυεση. εχει κανει κανεις ; εχει καποια εμπειρια για το πως ειναι; μετα θα παιρνω 2 χρονια revlimid των 10 mg πως ειναι ημεπειρία με αυτο το φαρμακο; ευχαριστω πολυ και ευχομαι πιστη και δυναμη σε ολους.
Απάντηση με παράθεση
  #369  
Παλιά 26-10-12, 13:38
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από marios60 Εμφάνιση μηνυμάτων
ειμαι ο μαριος κι εγω πασχω απο πμ που διαγνωστηκε τον απριλιο με 30%. Μετα από 5 συνεδριες με χμθ velcade η νοσος εφτασε σε πληρη υφεση. ειμαι 51 ετων, τωρα την κυριακη μπαινω σε αυτολογη μεταμοσχυεση. εχει κανει κανεις ; εχει καποια εμπειρια για το πως ειναι; μετα θα παιρνω 2 χρονια revlimid των 10 mg πως ειναι ημεπειρία με αυτο το φαρμακο; ευχαριστω πολυ και ευχομαι πιστη και δυναμη σε ολους.
δεν γνωριζω και εγω κατι...ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!σιδερενιος να εισαι!!!
Απάντηση με παράθεση
  #370  
Παλιά 29-10-12, 02:04
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
ο μπαμπας μου ειχε 60%διηθηση μετα απο 4 μηνες θεραπειας πηγε 0!!!!εχει μη εκριτικο μυελωμα δεν φενετε ουτε στα ουρα ουτε στο αιμα καναμε βιοψια για να δουμε την πορεια του...μου ειπαν ομως οτι θα υποτροπιασει παλι σε 6 με 12 μηνες και μεσο ορο ζωης 2 χρονια.δεν θελω να το πιστεψω θελω να πιστευω οτι θα γινει καλα
Απάντηση με παράθεση
  #371  
Παλιά 30-10-12, 16:26
valada Ο χρήστης valada δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 05-11-12 16:12
Αρχική Δημοσίευση από Κατερινα Εμφάνιση μηνυμάτων
ο μπαμπας μου ειχε 60%διηθηση μετα απο 4 μηνες θεραπειας πηγε 0!!!!εχει μη εκριτικο μυελωμα δεν φενετε ουτε στα ουρα ουτε στο αιμα καναμε βιοψια για να δουμε την πορεια του...μου ειπαν ομως οτι θα υποτροπιασει παλι σε 6 με 12 μηνες και μεσο ορο ζωης 2 χρονια.δεν θελω να το πιστεψω θελω να πιστευω οτι θα γινει καλα

Κατερινα καλησπερα ειμαι η κορη της κυρια Δήμητρας που σας γραφει για την πορεια του πατερα μου.Ουτε ο μπαμπας μου εχει στα ουρα αλλα τωρα απο οτι μας ειπε ο γιατρος δεν φαινεται ουτε και στο αιμα θα εξακολουθησει να παιρνει χημειοθεραπεια σε χαπι το revlimid kai to zometa για αλλο εναν χρονο απο οτι καταλαβα.....θελω να σου πω οτι μια μερα εχοντας απογοητευμενη με την εξελιξη του γιατι και εγω διαβαζα οτι εχουμε μεσο ορο ζωης 5 χρονια..... γνωρισα μια κυρια στο λαικο γιαγια στα 78 της που πηγαινε και επαιρνε τα ιδια χαπια με τον μπαμπα μου ειχε το ειδος καρκινου 10 χρονια και ακομα πηγαινε δεν ξερεις τι δυναμη μου εδωσε.......
Ευχομαι ολοψυχα απο την καρδια μου να παει τα διπλασια...... και ο μπαμπας σου και ο μπαμπας μου ειναι κριμα ο αργος θανατος γιατι βλεπω τον μπαμπα μου 63 χρονων να φαινεται 93 και αυτο με πληγωνει ..........
Απάντηση με παράθεση
  #372  
Παλιά 04-11-12, 14:11
Κατερινα Ο χρήστης Κατερινα δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-06-18 18:44
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από valada Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατερινα καλησπερα ειμαι η κορη της κυρια Δήμητρας που σας γραφει για την πορεια του πατερα μου.Ουτε ο μπαμπας μου εχει στα ουρα αλλα τωρα απο οτι μας ειπε ο γιατρος δεν φαινεται ουτε και στο αιμα θα εξακολουθησει να παιρνει χημειοθεραπεια σε χαπι το revlimid kai to zometa για αλλο εναν χρονο απο οτι καταλαβα.....θελω να σου πω οτι μια μερα εχοντας απογοητευμενη με την εξελιξη του γιατι και εγω διαβαζα οτι εχουμε μεσο ορο ζωης 5 χρονια..... γνωρισα μια κυρια στο λαικο γιαγια στα 78 της που πηγαινε και επαιρνε τα ιδια χαπια με τον μπαμπα μου ειχε το ειδος καρκινου 10 χρονια και ακομα πηγαινε δεν ξερεις τι δυναμη μου εδωσε.......
Ευχομαι ολοψυχα απο την καρδια μου να παει τα διπλασια...... και ο μπαμπας σου και ο μπαμπας μου ειναι κριμα ο αργος θανατος γιατι βλεπω τον μπαμπα μου 63 χρονων να φαινεται 93 και αυτο με πληγωνει ..........
γεια σου!τι να πω καθε περιπτωση ειναι τελειως διαφορετικη,και εμενα ο μπαμπας μου ειναι 59 και φαινεται πολυ μεγαλυτερος.δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα να βλεπεις τους ανθρωπους που αγαπας να υποφερουν.ευχομαι το καλυτερο μεσα απο την καρδια μου για τον μπαμπα σου τον μπαμπα μου και οσους υποφερουν απο αυτη την παλιοαρωστεια δεν αξιζει σε κανεναν ανθρωπο να περναει κατι τετοιο!!!
Απάντηση με παράθεση
  #373  
Παλιά 19-12-12, 15:04
zaxos Ο χρήστης zaxos δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-12-12 18:23
Γεια χάρα σε όλα τα μέλοι του acrobase.

Πριν 2 μήνες περίπου διαγνώστηκε στον θείο μου πολλαπλό μυέλωμα.
Έγιναν οι απαραίτητες εξετάσεις και έγινε εισαγωγή στο Λαικό οπου εκατσε 2 μήνες(χημειοθεραπειες,κλπ) και βγήκε εχθές.
Τα λεω συνοπτικα γιατι θελω να καταληξω οτι το λαικο δεν ειναι το καταλληλο νοσοκομειο για το π.μ.
Αυτην την στιγμη ο θειος μου ξανακανει εξετασεις στο Αλεξανδρας οπου βρήσκετε η ομάδα του κ.Δημόπουλου.
αυτο που διαπιστωσα ειναι οτι το λαικον πανω στο π.μ. ειναι ακαταληλο,απο την πρωτη στιγμη δεν μου εδειξαν οτι ξερουν τι κανουν.
οι χημειοθεραπειες που γινονται στο λαικον ειναι ξεπερασμενες.
ο θειος μου μπηκε αρρωστος και βγηκε ποιο αρρωστος.
Οι ανθρωποι στο Αλεξανδρας μας πληροφορησαν οτι οι θεραπειες που γινονται δεν ειναι τοσο δυνατες ωστε να πεφτουν μαλλια και γενικα ο ασθενης δεν καταπονητε τοσο ωστε να ειναι συνεχεια σε ενα κρεβατι νοσοκομειου.
Πειστευω οτι χασαμε χρονο στο λαικο.

οταν θα εχω νεοτερα απο εξετασεις κλπ θα σας πληροφορησω.

ευχαριστω στο acrobase που με δεχτηκε στην παρεα του.!
Απάντηση με παράθεση
  #374  
Παλιά 19-12-12, 16:09
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από zaxos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια χάρα σε όλα τα μέλοι του acrobase.
Καλώς μας ήρθες και εύχομαι τα καλύτερα, για τον άνθρωπο σας.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #375  
Παλιά 27-01-13, 21:10
ΔΗΜΗΤΡΑ
Guest
 

star

ΓΙΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΛΑΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΔΑΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΜΗΝ ΠΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΩΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΖΕΙ ΜΙΑ ΦΙΣΙΟΛΟΓΗΚΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΣΘΕΝΗ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:05.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.