Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Acro Club
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολόγηση: Αξιολόγηση θέματος: 3 Ψήφοι, 2,33 κατά μέσο όρο. Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 08-04-08, 17:37
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Τι θα κάνατε στην AcroBase αν είχατε την διαχείριση της;

Παράλληλα με το θέμα που έθεσε ο Μίλτος "Υπάρχει κάτι που σας ενοχλεί ή σας αρέσει στο ύφος του Forum ;", θα ήταν καλό να υπήρχαν και κάποιες προτάσεις.

Αύριο σας παραδίδουμε την διαχείριση της AcroBase, τι θα κάνατε εσείς για να την βελτιώσετε;

Έχω την εντύπωση ότι αυτή η ερώτηση θα μας βοηθήσει πιο πολύ
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 08-04-08, 18:07
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Απαντήσεις του στυλ 'Θα διώχναμε τους administrators' δεν θα γίνονται δεκτές!
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 08-04-08, 18:11
Το avatar του χρήστη vgiagias
vgiagias Ο χρήστης vgiagias δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 27-01-18 14:21
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
προταση μου ειναι internet ουζερι "acrobase
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 08-04-08, 19:29
Το avatar του χρήστη purple anemone
purple anemone Ο χρήστης purple anemone δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω την εντύπωση ότι αυτή η ερώτηση θα μας βοηθήσει πιο πολύ
Εγώ πάλι γιατί έχω την εντύπωση πως όχι; Δύσκολες ερωτήσεις αυτές. Δύσκολες...
__________________
Δε χάνεται η ελπίδα τελευταία... Τελευταία χάνεται η ψυχή όταν χάσει την ελπίδα της...
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 08-04-08, 20:15
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από purple anemone Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πάλι γιατί έχω την εντύπωση πως όχι; Δύσκολες ερωτήσεις αυτές. Δύσκολες...
Προτάσεις για το τι δεν πάει καλά, να σου γράψω κατεβατά, εγώ που είμαι από μέσα

Για μένα οι ιδέες για κάτι νέο είναι κάτι που είναι ασφαλώς δύσκολο, αλλά σε τελική ανάλυση είναι χρήσιμο για εμάς.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 08-04-08, 20:54
Το avatar του χρήστη giannis.@
giannis.@ Ο χρήστης giannis.@ δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 30-01-18 23:09
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Παράλληλα με το θέμα που έθεσε ο Μίλτος "Υπάρχει κάτι που σας ενοχλεί ή σας αρέσει στο ύφος του Forum ;", θα ήταν καλό να υπήρχαν και κάποιες προτάσεις.

Αύριο σας παραδίδουμε την διαχείριση της AcroBase, τι θα κάνατε εσείς για να την βελτιώσετε;

Έχω την εντύπωση ότι αυτή η ερώτηση θα μας βοηθήσει πιο πολύ
Χαιρομαι που τεθηκαι αυτο το θεμα..
Σε αυτο το πολυ σοβαρο και ομορφο site με τα τοσο αξιολογα θεματα,αν ημουν διαχειριστης,θα αφηνα καποια περιθωρια σε νεα μελη,να εκφραζουν την αποψη τους με πιο απλα λογια της καθημερινοτητας,και ελευθερες εκφρασεις,χωρις να ψαχνουν να βρουν τις καταλληλες λεξεις,για να μην θιγουν καποιοι με ιδιαιτερη μορφωση....ας γινει πιο λαϊκο...και με πιο καυτο χιουμορ....γιατι οπως βλεπετε τα μελη ειναι παρα πολλα..αλλα συμμετασχουν μονο 5-10 μελη....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 08-04-08, 20:57
Το avatar του χρήστη Endelva
Endelva Ο χρήστης Endelva δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 09-05-10 17:03
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Θα της έκανα αυτό που στο design το λέμε... rebranding. Θα αποφάσιζα τι κόσμο θέλω να έχει [αυτό δε σημαίνει ότι διώχνεις τον κάθε άνθρωπο που δεν εμπίπτει στην κατηγορία, όπως και σχεδιάζοντας ένα προϊόν για ένα target group δεν σημαίνει πως απαγορεύεται να το αγοράσει κάποιος που δεν ανήκει σε αυτό], ποιους θέλω από όσους είναι ήδη μέσα, ποιους πραγματικά δεν θέλω μέσα, και μετά θα άρχιζα μια πορεία, μια προσπάθεια να κάνω την άκρο να φαίνεται έτσι όπως θα ήθελα να είναι, ώστε να γίνει έτσι.

Με το "φαίνεται" δεν εννοώ το οπτικό της μέρος, δεν θα αλλάξει μαγικά αν αλλάξει το skin της. Εννοώ όλα όσα φαίνονται, συμπεριφορές mod και admin, τα top θέματα της κάθε μέρας, τα ονόματα των υποφόρουμς, το πόσα υποφόρουμς υπάρχουν και για τι θέματα, κτλ. Αν θέλετε να μπω σε λεπτομέρειες, να πω ακριβώς τι θα έκανα, και όχι να μιλήσω για κατευθύνσεις, όπως τώρα, μπορώ. Απλώς δεν βρίσκω το λόγο, δεν έχει νόημα. Νομίζω πως κυρίως εσύ, Στέλιο, και όσοι είναι τόσο παλιοί όσο εσύ, όσων η άκρο είναι παιδί, πρέπει να αποφασίσεις τι σε δυσαρεστεί, σε τι είσαι πραγματικά αντίθετος. Αν το ξεκαθαρίσεις αυτό μέσα σου, θα είναι όλα πιο εύκολα [αλλά όχι εύκολα]. Απλώς έχω την αίσθηση ότι επειδή είσαι ψυχούλα, θέλεις να ευχαριστήσεις τους πάντες - πράγμα που έχω επιχειρήσει πολλές φορές στη ζωή μου, και δεν γίνεται. Συμφωνώ με αρκετά από τα πράγματα που είπε ο Avel επί του θέματος, η άκρο είναι forum υπερβολικά ευρύ, κι έτσι δεν υπάρχει κάτι που να ενώνει τους χρήστες πέρα από το τυχόν παρελθόν στη bbs. Το να βρεθεί μια ισορροπία και να μη γίνει άλλο ένα εξειδικευμένο forum [σε τι, άραγε;] ή άλλο ένα forum γενικής ύλης όπου αντιδιαμετρικά αντίθετοι άνθρωποι έρχονται και... πλακώνονται, είναι δύσκολο. Χρειάζεται σίγουρα ανθρώπους ευγενείς, και ως οργανωτές και ως μέλη.

Λίγο πιο συγκεκριμένα: θα έκανα αναθεώρηση του συντάγματος και κυρίως θα φρόντιζα να τηρούν και οι οργανωτές και οι χρήστες την ουσία [και όχι το γράμμα] του νόμου. Τους έχω διαβάσει τους κανονισμούς, και ένα μεγάλο ποσοστό αυτών έχει καταπατηθεί τις τελευταίες δυο βδομάδες! Θα μου πείτε, τι, να διαγράφουμε αβέρτα; Όχι ακριβώς. Ας γίνεται μια προειδοποίηση σε ΠΜ, να μην ρεζιλεύεται και ο παραβάτης. Μια, δυο, τρεις, στην τρίτη διαγράφεται, ακόμα κι αν είναι ο κουμπάρος μας. Αυτά θα έκανα εγώ στο δικό μου forum. Στο κάτω-κάτω, μπορεί ο κουμπάρος μου να είναι μια χαρά παιδί, αλλά να μη σκαμπάζει από fora, να μην του ταιριάζει αυτή η μέθοδος επικοινωνίας. Ως γνωστόν, τα fora δεν είναι η πλατεία του χωριού. Ανήκουν στους ιδιοκτήτες τους, και όχι στους χρήστες! Ο ιδιοκτήτης αποφασίζει να μοιραστεί την εξουσία του με mods και admins, ανοίγει το σπίτι του στο κοινό, δηλαδή, αλλά φροντίζει να μην του το καταστρέψουν, να μην του κάνουν τρύπες από τσιγάρα στο χαλί, κι αν θέλει απαγορεύει και το κάπνισμα... Πρέπει όμως να ξέρει τι θέλει [αυτό δεν σημαίνει ότι όσο αλλάζει ως άνθρωπος μπορει να θέλει άλλα, ή ότι δεν επηρεάζεται από τον κόσμο που μπαινοβγαίνει στο φιλόξενο σπίτι του]. Κοινώς, αν ο κουμπάρος καπνίζει, καλή η κουμπαριά, αλλά θα βγαίνει να καπνίζει στο μπαλκόνι. Και φυσικά θα επιτρέπεται να ανοίξει μια συζήτηση για τα υπέρ του καπνίσματος μέσα στο σπίτι, αρκεί να μιλάει, όπως όλοι, ευγενικά και πολιτισμένα.

Τέλος πάντων, μακρυγόρησα. Η σύνοψη είναι πως θα σκεφτόμουν, θα αποφάσιζα τι θα ήθελα να είναι η άκρο, πόσο είναι συμβατό αυτό με τους τωρινούς χρήστες, γιατί μου αρέσουν περισσότερο κάποιοι από τους τωρινούς χρήστες από άλλους, γιατί δεν μου αρεσουν κάποιοι, θα διάβαζα το καταστατικό [ακόμα και αν το είχα γράψει εγώ], θα το αναθεωρούσα αν χρειαζόταν, θα συζητούσα με τους admins , μετά όλοι μαζί θα συζητούσαμε με τους mods, θα έπαιρνα και τις γνώμες των χρηστών ανοίγοντας θέματα όπως αυτό εδώ [γιατί με ενδιαφέρει να έχω κόσμο στο σπίτι μου, αλλοιώς το συγκεκριμένο σπίτι μου δεν θα ήταν ένα forum], και μετά θα έπραττα αναλόγως. Είναι όμως κουραστικό, και δύσκολο. Και δεν ξέρω αν ακόμα και μετά από όλα αυτά θα τα κατάφερνα καλά, γι αυτό και δεν έχω ανοίξει ακόμη το forum ποίησης [δημιουργίας της, όχι απλώς ανάγνωσής της] που θέλω να ανοίξω χρόνια τώρα.
__________________
[Sola fide.]
Her hair spread out in fiery points glowed into words, then would be savagely still. – T. S. Eliot, The Waste Land.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Endelva : 08-04-08 στις 21:02
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 08-04-08, 21:48
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από giannis.@ Εμφάνιση μηνυμάτων
αν ημουν διαχειριστης,θα αφηνα καποια περιθωρια σε νεα μελη,να εκφραζουν την αποψη τους με πιο απλα λογια της καθημερινοτητας,και ελευθερες εκφρασεις,χωρις να ψαχνουν να βρουν τις καταλληλες λεξεις,για να μην θιγουν καποιοι με ιδιαιτερη μορφωση....ας γινει πιο λαϊκο...και με πιο καυτο χιουμορ....γιατι οπως βλεπετε τα μελη ειναι παρα πολλα..αλλα συμμετασχουν μονο 5-10 μελη....
Θεωρώ τις παρατηρήσεις σου πολύ σοβαρές και αν θες με πιστεύεις, έχει απασχολήσει και τους administrators πάρα πολύ.

Προσωπικά θα ήμουν πολύ ευτυχισμένος, να εκφραζόντουσαν όλοι ή έστω οι περισσότεροι, με όποιο τρόπο αυτοί μπορούν.

Και εγώ σε ορισμένα θέματα είμαι ανίκανος να συμμετάσχω και απλά διαβάζω τα μηνύματα χωρίς πολλές φορές να καταλαβαίνω.

Δυστυχώς υπάρχει ένα κλίμα από ορισμένους, να πυροβολούν κάθε άλλη άποψη και αυτό είναι κάτι που ξέρω ότι κάνει κακό. Εγώ δεν είμαι άμοιρος ευθυνών, απαντώ πάντα εν θερμώ και από καρδιάς και ξεφεύγω αρκετές φορές.

Αυτό θα σταματήσει άμεσα. Η διάθεση μου να μην χαλάσω σχέσεις και φιλίες, με έκαναν εμένα να είμαι πολύ ανεκτικός και να ζητάω και από τους άλλους admins να κάνουν το ίδιο. Ξέρω ότι δεν κάνεις ομελέτα χωρίς να σπάσεις αυγά, έτσι θα πάρουμε κάποια μέτρα, που θα ξεκινάνε από απλές συστάσεις και θα φτάνουν σε πιο ακραίες καταστάσεις.

Σου υπόσχομαι να κάνουμε προσπάθεια να υλοποιήσουμε αυτό που ζητάς, χωρίς να πέσει καθόλου το επίπεδο σε άλλα Clubs.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 09-04-08, 00:19
Το avatar του χρήστη tertios
tertios Ο χρήστης tertios δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-01-17 11:47
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Η ερώτηση ειναι παραπειστική και όχι εντίμως τιθέμενη καθότι άκρως υποθετική με πλήρη αδυναμία να απαντηθεί συμβατα.

Η Ακρο ειναι εργο ζωής ορισμενων φίλων που δεν θα είχαν ποτε πρόθεση να επιτρέψουν κάποια διαδικασία που οι ίδιοι δεν θεωρούν εξέλιξη.

Προς τι λοιπόν η δικανικη ερώτηση;
__________________
Omnes ad Forum ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 09-04-08, 00:27
Το avatar του χρήστη Easty
Easty Ο χρήστης Easty δεν είναι συνδεδεμένος
ό,τι προλάβουμε
 

Τελευταία φορά Online: 28-12-23 16:56
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από tertios Εμφάνιση μηνυμάτων
Η ερώτηση ειναι παραπειστική και όχι εντίμως τιθέμενη καθότι άκρως υποθετική με πλήρη αδυναμία να απαντηθεί συμβατα.

Η Ακρο ειναι εργο ζωής ορισμενων φίλων που δεν θα είχαν ποτε πρόθεση να επιτρέψουν κάποια διαδικασία που οι ίδιοι δεν θεωρούν εξέλιξη.
Μην ξεχνάς πως το ότι βρισκόμαστε τώρα εδώ στό forum και συζητάμε είναι αποτέλεσμα εξέλιξης από μια ουσιαστικά διαφορετική μορφή (βλέπε BBS).
Ένα μικρό ψάξιμο στα περί "ιστορίας της Acrobase", θα σου αποδείξει τα λεγόμενα, αν και τα ξέρεις ήδη.

Επομένως, το επιχείρημα σου έχει καταρριφθεί στην πράξη.

Κι αυτό ακριβώς, προσωπικά με κάνει να πιστεύω ότι η ερώτηση είναι εντίμως τιθέμενη κι έχει σκοπό να δώσει στο νέο ή παλαιό χρήστη την ευκαιρία να εκφραστεί ελεύθερα και με τον τρόπο αυτό να βοηθήσει στην βελτίωση της επικοινωνίας μας.
__________________
Ό,τι προλάβουμε
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 09-04-08, 00:32
Το avatar του χρήστη tertios
tertios Ο χρήστης tertios δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-01-17 11:47
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Easty Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι αυτό ακριβώς, προσωπικά με κάνει να πιστεύω ότι η ερώτηση είναι εντίμως τιθέμενη κι έχει σκοπό να δώσει στο νέο ή παλαιό χρήστη την ευκαιρία να εκφραστεί ελεύθερα και με τον τρόπο αυτό να βοηθήσει στην βελτίωση της επικοινωνίας μας.

Πολύ καλά. Τότε μππορείς να τοποθετηθεις με τους πιο πάνω όρους στο thread που άνοιξα.
__________________
Omnes ad Forum ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 09-04-08, 01:08
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 14-03-18 00:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αύριο σας παραδίδουμε την διαχείριση της AcroBase, τι θα κάνατε εσείς για να την βελτιώσετε;
Τυπικά θα έκανα αναθεώρηση του καταστατικού, της λίστας των κλαμπ, θα ξεκαθάριζα τους χρήστες και θα έθετα το γενικό πλαίσιο στο οποίο θα κινούνταν τα επιμέρους κλαμπ αλλά και η Acro στο σύνολο.

Ουσιαστικά θα έκανα ακριβώς αυτά που λέει η Endelva
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 09-04-08, 09:53
Platinum Ο χρήστης Platinum δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 10-02-10 17:06
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Πάλι καλά που τα είπε η Endleva γιατί δεν είμαι για υπαρξιακά αυτή την περίοδο...

στραβά μας έκατσε φέτος ....
__________________
Mike K - In nomine Astrοrum
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 10-04-08, 09:16
stergioszx Ο χρήστης stergioszx δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-11-08 22:09
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
ok

Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
...Δυστυχώς υπάρχει ένα κλίμα από ορισμένους, να πυροβολούν κάθε άλλη άποψη και αυτό είναι κάτι που ξέρω ότι κάνει κακό...
Αυτό είναι ενα φαινόμενο το οποίο υπάρχει σε πολλές ιντερνετικές παρέες. Έχει να κάνει με άτομα τα οποία υπό τη σκέπη της ανωνυμίας τους βγάζουν προς τα έξω έναν άλλον εαυτό, αυτόν που ποτέ δε κατόρθωσαν στις διαπροσωπικές τους συναναστροφές.
Να το πω κόμπλεξ?
Το λέω. Το έχω συναντήσει. Δεν αντιμετωπίζεται με κανέναν τρόπο. Με κανένα διαχειριστικό μοντέλο. Έχουν τον τρόπο να εκφράζονται μέσα στα πλαίσια των κανονισμών οπότε δε μπορείς να κάνεις κάτι ως διαχειριστής. Παίζουν πάντα το "δικηγόρο του διαβόλου" για όλους και για όλα, άσχετα αν δεν έχουν την παραμικρή γνώση για το εκάστοτε θέμα που συζητιέται.
Αισθάνονται όμως υπέροχα όταν δημιουργούν εντάσεις. Θεωρούν ότι κάνουν κάτι σπουδαίο, ότι είναι κάποιοι.
Αυτό που έχω να προτείνω για αυτές τις περιπτώσεις είναι "χαλαρή αντιμετώπιση". Τα υγιή fora έχουν την τάση να "αυτοθεραπεύονται" και να απομακρύνουν αυτόματα τις..."αρρώστιες".

Όλα αυτά που γράφω δεν αναφέρονται σε κανένα μέλος του παρόντος forum, απλά αφορούν προσωπικές μου απόψεις και εμπειρίες.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 10-04-08, 09:44
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από stergioszx Εμφάνιση μηνυμάτων
Όλα αυτά που γράφω δεν αναφέρονται σε κανένα μέλος του παρόντος forum, απλά αφορούν προσωπικές μου απόψεις και εμπειρίες.
Για ποιόν χτυπάει η καμπάνα...

Βασικά συμμετέχω ενεργά σε... χμμ... 6 forum.
Το μόνο forum το οποίο είναι απόλυτα υγιές είναι η ακρούλα μας.
Στέλιο, αν πιστεύεις ότι μερικές φορές αντιδράς εν θερμώ και μπορεί να πεις κάτι παραπάνω πρέπει να δεις άλλα forums όπου οι διαχειριστές τους βρίζουν κατάμουτρα τους χρήστες και τους ταπεινώνουν με τον χειρότερο τρόπο.
Χρήστες που το μόνο που προσπαθούν να κάνουν είναι να δημιουργήσουν εντάσεις.
Χρήστες που έτσι και τολμήσεις να μετακινήσεις μήνυμά τους ή να το διορθώσεις είναι ικανοί να σηκώσουν μπαϊράκι και να ξεκινήσουν απίστευτα flamewars!

Πίστεψέ με, αν μου έδινες την πλήρη διαχείριση θα σου την έδινα πίσω...
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 (0 μέλη και 2 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:47.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.