Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #256  
Παλιά 17-09-11, 13:29
margok Ο χρήστης margok δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 31-03-12 20:21
Η διαθεσή μου τώρα:
γιατι μαρακι φοβοσουν για οστεοπορωση γιατι κι εμενα εχει η μητερα μου οστεοπορωση δηλαδη καταλαβα θα καλοπερασω ειε εξω ειτε στο νοσοκομειο και καθως εγω ειμαι αγχωδης και φοβιτσιαρα θα τα δω ολα........γιατι ρε γαμωτο να πρεπει να το υποστουμε αυτο δεν υπαρχει κατι πιο ανωδυνο
Απάντηση με παράθεση
  #257  
Παλιά 18-09-11, 13:12
mari@ Ο χρήστης mari@ δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-08-12 10:16
Φύλο: Γυναίκα
ΟΣΤΕΟΠΟΡΩΣΗ ΕΙΧΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ Κ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΑ.. ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΤΟΜΟ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ Κ ΙΣΩΣ Η ΚΡΙΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ.. ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΠΩΔΥΝΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΗΨΗΣ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.... ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΗΤΑΝ ΞΥΛΟΚΑΪΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ. ΕΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΓΝΩΣΤΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΧΡΙΣΤΟ.. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ!! ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ.. ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.. ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ..??? ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ ΠΩΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ "ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ" ΧΩΡΙΣ "ΜΑ" Κ "ΜΟΥ" Κ ΤΕΛΟΣ.. ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ..?? ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mari@ : 18-09-11 στις 13:15
Απάντηση με παράθεση
  #258  
Παλιά 22-09-11, 18:34
betty11 Ο χρήστης betty11 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 29-12-13 18:35
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Γεια σας παιδια,τι κανετε??χειμωνιασε και μαζευομαστε βλεπω!!!
λοιπον εγω εκανα μυελογραμμα,στισ αρχες του χρονου στο ιπποκρατειο θεσ/νικης...δεν πληρωσα τιποτα και εστειλαν δειγμα για βιοψια στον δημοκριτο και καπου αλλου(πληρωσα μονο το courier για δημοκριτο)....τωρα που το σκεφτομαι λεω οτι αν ηξερα τι εξεταση θα μου κανανε,δεν θα εμφανιζομουνα καν)))το σημαδι στην λεκανη υπαρχει ακομα ,αλλα εφυγα αμεσως απτο νοσοκομειο......και για να μην αγχωνω κανεναν σας,ΔΕΝ ποναει...απλα ενοχλει αρκετα,μεχρι να διαπερασει η βελονα τα 6 η 7 στρωματα δερματος για να φτασει στον στοχο!!!!η ξυλοκαινη κανει καλα την δουλεια της τελικα!!!ΦΙΛΙΑ σε ολους....
Απάντηση με παράθεση
  #259  
Παλιά 23-09-11, 08:00
mari@ Ο χρήστης mari@ δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-08-12 10:16
Φύλο: Γυναίκα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ, "ΒΡΕΓΜΕΝΗ" ΣΗΜΕΡΑ, ΚΡΗΤΗ..!!! ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΤΥ. ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Σ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΕΕ ΤΟΤΕ Η ΞΥΛΟΚΑ'Ι'ΝΗ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ..!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6.5 ΧΡΟΝΙΑ, ΣΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ Ή ΣΕ ΕΝΤΟΝΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΟΠΩΣΗ ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ...ΛΕΚΑΝΗ!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ, ΞΑΝΑΛΕΩ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ..!!! ΠΗΡΕΣ Τ'ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?? ΤΙ ΕΔΕΙΞΑΝ?? MARGOK ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΣΕΝΑ ΤΕΛΙΚΑ..?? ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΜΥΕΛΟΓΡΑΜΜΑ?? ΤΙ ΕΓΙΝΕ?? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΦΙΛΙΑ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #260  
Παλιά 23-09-11, 10:18
betty11 Ο χρήστης betty11 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 29-12-13 18:35
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
καλημερα!!!!
λοιπον η ΄'βλαβη'' μου προερχεται απο τον μυελο οποτε και η θρομβοκυτταρωση μου ειναι ιδιοπαθης...
ενω με xagrid εριξα τα αιμοπεταλια στα 330.000 τωρα με τα ιδια φαρμακα εχουν ανεβει στα 500..και δεν λενε να πεσουν...η γιατρος μου απλα μου αυξανει την δοση!!!
θα ηθελα να ρωτησω για την εξεταση jack2...την εκανα στο ιπποκρατειο,αλλα το δειγμα το πηγα στο παπανικολαου οπου και πληρωσα 240euro..το τεβε δεν τα καλυπτει,αλλα μου ειπαν να κανω ενστανση και θα δικαιωθω μιας και η παθηση μου ειναι χρονια...ξερει κανεις τιποτα γι αυτο???
Απάντηση με παράθεση
  #261  
Παλιά 23-09-11, 13:22
mari@ Ο χρήστης mari@ δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-08-12 10:16
Φύλο: Γυναίκα
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ, ΟΛΑ ΔΩΡΕΑΝ, Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ.. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ, ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΥΔΡΟΞΥΟΥΡΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΑΠΟ 850.000 ΠΟΥ ΕΦΤΑΝΑΝ ΤΩΡΑ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 380.000 - 440.000. ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
Απάντηση με παράθεση
  #262  
Παλιά 27-09-11, 07:51
mari@ Ο χρήστης mari@ δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-08-12 10:16
Φύλο: Γυναίκα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?? ΜΑRGOK ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ...?? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ..?? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ..
Απάντηση με παράθεση
  #263  
Παλιά 28-09-11, 18:05
margok Ο χρήστης margok δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 31-03-12 20:21
Η διαθεσή μου τώρα:
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 21 ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΦΥΓΕ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΕΤΕΦΕΡΕ ΓΙΑ ΤΙΣ 29 ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΩΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΓΡΑΨΩ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΙΚΑ
Απάντηση με παράθεση
  #264  
Παλιά 29-09-11, 07:54
mari@ Ο χρήστης mari@ δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-08-12 10:16
Φύλο: Γυναίκα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΔΕΝ ΕΔΙΝΕΣ ΚΙ ΕΣΥ "ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ" ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ... ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΕΕ..??!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
__________________
Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο ΔΥΝΑΤΟ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #265  
Παλιά 30-09-11, 08:36
margok Ο χρήστης margok δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 31-03-12 20:21
Η διαθεσή μου τώρα:
καλημερουδια σε ολα τα παιδια μαρακι μου σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον τελικα πηρε ο γιαρος μου ο παθολογος τα παραπεμπτικα απο το νοσοκομειο και θα τα κανω την τριτη το πρωι στο νοσοκομειο της πατρας ειδωμεν αν και εχω αχγωθει λιγο θα τα καταφερω αφου κι εσεις τα καταφερατε περιμενε να σου πω νεα για τις εντυπωσεις μου και ειδωμεν φιλια πολλα και εσενα
Απάντηση με παράθεση
  #266  
Παλιά 30-09-11, 17:41
jimgo Ο χρήστης jimgo δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 25-12-14 21:56
ολα καλα θα πανε ολα καλα .......................
Απάντηση με παράθεση
  #267  
Παλιά 30-09-11, 19:36
mari@ Ο χρήστης mari@ δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-08-12 10:16
Φύλο: Γυναίκα
ΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΥΤΕ 1/1.000.000 ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΛΕΜΕ...!!!!!!! ΔΥΝΑΜΗ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΑΣ Ο JIMGO!!!! ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..!! ΦΙΛΑΑΑΚΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!
__________________
Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο ΔΥΝΑΤΟ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #268  
Παλιά 01-10-11, 16:41
margok Ο χρήστης margok δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 31-03-12 20:21
Η διαθεσή μου τώρα:
σας ευχαριστω πολυ και εσενα μαρακι και τον jimbo για την στηριξη ενοειται οτι θα τα καταφερουμε οταν εισαι ενωμενος και οχι μοναδα παντα κερδιζεις
Απάντηση με παράθεση
  #269  
Παλιά 01-10-11, 16:42
margok Ο χρήστης margok δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 31-03-12 20:21
Η διαθεσή μου τώρα:
σορρυ φιλαρακι jimgo επρεπε να γραψω
Απάντηση με παράθεση
  #270  
Παλιά 01-10-11, 20:03
jimgo Ο χρήστης jimgo δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 25-12-14 21:56
ειμαι 2 χρονια τωρα με την θρομβοκυττάρωση , ημουν αρκετα τυχερος γιατι το βρηκα εντελος τυχαια μετα απο αιμοραγια που ειχα , δεν σας κρυβω οτι οταν μου το ανακοινωσαν εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου , αλλα με τα καταλληλα φαρμακα και την καλη ψυχολογια που θα παλεψετε να αποκτησετε ολα θα πανε καλα ................
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:21.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.