Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 18-03-12, 23:06
μπαμπαλου Ο χρήστης μπαμπαλου δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-03-12 21:24
Unhappy Υψηλός αιματοκρίτης. Κίνδυνος;

Βρηκα το email απ την σελιδα σας στο Internet και θελω να σας κανω μερικες ερωτησεις για την μητερα μου,το μονο που θελω ειναι να μου πειτε εμπειρικα την αληθινη σας αποψηΗ μητερα μου πριν 5 με 6 χρονια ειχε νοσηλευτη στο Μεταξα και ειχε κανει λιγες απ οτι θυμαμαι χημιωθεραπειες και ακτινοθεραπειες για ενα μικρο ογκο που ειχε βγαλει χαμηλα στον πρωκτοΝα τονησω οτι ειναι 54 κιλα και εχει χαμηλω σιδηρο ανεκαθεν ειχε χαμηλο σιδηρο απο μικρη θα καταλαβετε γιατι τα λεω αυταΜεχρι τωρα ηταν λοα μια χαρα τρωει κανει δουλειες ασταματητα δεν καθετε καθολου μεσα στο σπιτι το μονο που περνει ειναι εχα χαπακι salospir λεγεται αν θυμαμαι καλαΤωρα που θελω την βοηθεια σαςΣΥνεχεια εκανε εξετασεις το μονο που εβρισκαν παντα ηταν υψηλα τα αιμοπεταλια νομιζω (η τα λεφτα θα καταλαβετε εσεις)σε 680.000 μιλαγε συνεχεια με την γιατρο της και ολα ηταν μια χαραΣημερα εκανε παλη εξετασεις και της ειπαν οτι ο αιματοκριτης της ηταν 50 νομιζω και 750.000 τα αλλα...Της ειπαν οτι πρεπει να κανει την εξετασει αυτη στον μυελο των οστων να δουν τι δεν γινετε στο σωσταΕγω ομως ανησυχω πολυ με αυτο και δεν θελω να σκεφτομαι κατι κακο,μπορει να το γυρησει σε λευκαιμια???Την αληθινη αποψη σας θςλω να μου πειτε η ειναι κατι που φτιαχνεται????Εχει τραβηξει παρα πολλα και ανησυχω πολυ,η εξετασει αυτη εχω ακουσει οτι ποναει παρα πολυΣτης 29 του μηνα εχει ραντεβου με την γιατρο της στο Μεταξα και θα παμε μαζιΕγω ειμαι 28 χρονων παντρεμενος οποτε μπορειτε να μιλησετε ελευθερα και εμπιστευτικα,παντα απο την εμπειρια σας μιλαωΕχετε αντιμετωπησει τετοιες καταστασεις??και αν ναι υπαρχει κατι να διορθωνετε??γιατι η επιστημη εχει κανει θαυματαΤονιζω οτι δεν αισθανετε κατι μονο το οτι ειναι αδυνατη πολυ ειναι φυσιολογικη και με πολυ κοινητικοτηταΕυχαρηστω εκ των προτερωνΜε εκτιμηση Στελιος λαμπροπουλος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Xenios : 19-03-12 στις 00:18 Αιτία: Διόρθωση τίτλου
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:00.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.