Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Άνθρωπος και Κοινωνία > HeartCad
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολογήστε το θέμα Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-02-07, 20:24
Το avatar του χρήστη Kiwi
Kiwi Ο χρήστης Kiwi δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 12-05-08 10:53
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Δεν τρέχει και τίποτα...

Λένε πως ο έρωτας και οι νεράιδές του δεν εκλογικεύονται. Κι όμως καλή μου, να που στο τέλος νίκησα και σχηματίζω ένα χαμόγελο στο πρόσωπό μου. Από χαρά, από απονομή δικαιοσύνης, από εγωισμό ίσως.

Θέλω να σου ευχηθώ να σου πάνε όλα καλά αλλά και στο διάολο ταυτόχρονα. Να αγωνιώ για αυτά που σου συμβαίνουν αλλά και να σε περιγελώ. Να σε αγκάλιαζα όσο πιο σφιχτά μπορώ, αλλά και να σε χαστούκιζα όσο πιο δυνατά. Να σε δω να πραγματοποιείς τις επιθυμίες σου, αλλά και να γελώ χαιρέκακα βλέποντάς σε να τσακίζεσαι.

Γιατί είμαστε άνθρωποι και μας αρέσει να αγαπάμε αλλά και να μισούμε. Χρειάζεται δύο άτομα για να χορέψουν βαλς και όχι έναν. Τελικά αυτή είναι η μοναδική αλήθεια. Τόσο απλή αλλά και ταυτόχρονα σύνθετη. Εγώ βρήκα την απλοϊκότητα. Εσύ συνθέτεις ακόμα ιστούς για να μπλέκεσαι ακόμα σε πιο πολύπλοκα όνειρα και ιδέες. Εγώ θα σε θυμάμαι και θα χαμογελώ... από χαρά, ικανοποίηση, από άλλη μία όμορφη ανάμνηση στην τελική. Εσύ θα προσπαθείς να με ξεχάσεις.

Δεν είμαι καλύτερος από σένα, ούτε πιο μάγκας. Είμαστε και οι δύο άνθρωποι. Γι' αυτό, επειδή γράφω εγώ πρώτος, στη λέω...
__________________
"Δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω κάποιες αμφιβολίες" - Albert Einstein
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι εκτός λειτουργίας
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:58.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.