Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #10  
Παλιά 16-05-12, 18:00
rampota
Guest
 

xristina

παρακαλω κ εγω με τη σειρα μου να μιλησω μαζι σασ..ο πατερασ μου νοσηλευεται στο θεαγενειο νοσοκομειο απο σημερα..καναμε καποιεσ εξετασεισ αλλα δεν μασ ειπαν τιποτα συγκεκριμενο αν δεν ολοκληρωθουν κι αλλεσ.δωσαμε αιμα κ κατι δεν τουσ αρεσε..μονο αυτο ειπαν.αυτο που ειδαμε με σαφηνεια ειναι κατι στιγματα στα κοκκαλα.εξεταση οστων καναμε δηλαδη.το οποιο βρισκεται σε αρκετα σημεια ακομα κ στο κοκκαλο του κρανιου.μασ ειπαν οτι ειναι μετασταση.πιθανον ξεκινησε απο προστατη η απο το πνευμονι του.μιλησαν κ γι αυτο το πολλαπλο μελανωμα..δε ξερω βρε παιδια αλλα φοβαμαι πολυ..ειναι κ νεοσ ακομα ο μπαμπακασ μου..αλλα εχει αφορητουσ πονουσ στη πλατη στα πλευρα κ δε τρωεει καθολου.παρακαλω γνωριζει κανεισ αν αυτο κανει μεταστασεισ κ εχει πονο???ασ μου απαντησει καποιοσ..διαβασα πιο πανω οτι αν ειναι αυτο κραταει χρονια..για μασ φοβαμαι πολυ.ο γιατροσ ειπε οτι αυτη η ιστορια ειναι πανω απο χρονο.θα κανουμε κ υπερηχο κατω κοιλιασ κ αξονικη στο κεφαλι να δουν κ τα ζωτικα οργανα.αυτο δεν ειναι καλο.πολυ φοβαμαι καλοι μου ανθρωποι οτι εχουμε κατι δυσκολοτερο.οποισ γνωριζει κατι σχετικα σ μου πει κατι..χιλια ευχαριστω τι να πω??ενα θαυμα παναγια μου για ολοκληρο το κοσμο,ενα θαυμα κ για μασ.κ παλι ευχαριστω
Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:31.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.