Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Acro Club
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολόγηση: Αξιολόγηση θέματος: 2 Ψήφοι, 5,00 κατά μέσο όρο. Τρόποι εμφάνισης
  #16  
Παλιά 02-08-06, 10:02
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Einstein
Εγω θέλω να γράφει Μέλος και όχι Νέο μέλος, άν γίνεται... Αλλά νομίζω αυτό με τον καιρό θα αλλάξει από μόνο του αν δεν κάνω λάθος, μετά από κάποιον αριθμό μηνυμάτων που θα έχω γράψει, σωστά;
Εμένα μου ακούγεται άσχημο, πρέπει να βρούμε μια ιδέα καλη. Ισως να γράφαμε το έτος εγγραφής σας στην παλιά acro έτσι για να δουν μερικοί μερικοί ποιοί είμαστε και απο πού ερχόμαστε :-) (πλάκα κάνω).
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 02-08-06, 11:53
Platinum Ο χρήστης Platinum δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 10-02-10 17:06
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Μήπως κάτω από τα πεδία Εγγραφή, Περιοχή ή κάπου αλλού, να έμπαινε και ένα πεδίο του τύπου "Acro '94" ή κάτι τέτοιο;
__________________
Mike K - In nomine Astrοrum
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 03-08-06, 00:01
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 15:08
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από xenios
έτσι για να δουν μερικοί μερικοί ποιοί είμαστε και απο πού ερχόμαστε :-) (πλάκα κάνω).
Τι κάνεις πλάκα ; Εγώ μιλάω πολύ σοβαρά. Ή είμαστε παλαίουρες ή δεν είμαστε. Δηλαδή εχουμε τραβήξει τόσα χρόνια κουπί για να έρχεται το νεούδι και να είμαστε ίσα και όμοια ; Αυτά εδώ θα τα ξεχάσουν, υπάρχει ιεραρχία. Δύο δηλώσεις : 1) Νεοιιιιι, θα πήξετε και 2) Οι νέοι ειναι πονηροί και θέλουν το κακό μας , στα μαγειρεία τρέχουν να φάν το φαγητό μας ! :-)

Πάντως αν τα παιδιά που εχουν αναλάβει τον προγραμματισμό μπορούν να εξαφανίσουν μια και καλή τις διαβαθμήσεις , αυτό θα ήταν το καλύτερο.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 10-08-06, 10:09
Το avatar του χρήστη beerman
beerman Ο χρήστης beerman δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 28-05-10 20:04
Φύλο: Άντρας
To σημαντικό Βήμα έγινε .. Η Ακρο είναι πάλι εδώ σε πιο user friendly περιβάλλον ..... Τα υπόλοιπα νομίζω ότι είναι δευτερεύοντα. Πιστεύω ότι το θέμα της διαβάθμισης δεν είναι της ώρας. Ας μαζευτούμε όλοι ξανά στην ίδια παρέα και νομίζω μετά ο Στέλιος θα έχει πολλές προτάσεις από πολλούς παλιούς και νέος φίλους που θα επιθυμούν να αναλάβουν την διαχείριση των ενοτήτων και θα θέλουν να βοηθήσουν.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 10-08-06, 10:21
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από beerman
Ας μαζευτούμε όλοι ξανά στην ίδια παρέα και νομίζω μετά ο Στέλιος θα έχει πολλές προτάσεις από πολλούς παλιούς και νέος φίλους που θα επιθυμούν να αναλάβουν την διαχείριση των ενοτήτων και θα θέλουν να βοηθήσουν.
Περιμένουμε τις ‘ζωγραφιές’ Εγώ λέω να τους κάνω όλους Admin να ησυχάσει το κεφάλι μου :-)

Άλλωστε, και αυτό ας το γνωρίζουν και οι νέοι, μπορεί να είμαι εγώ μπροστά και να γκρινιάζω 'γράψτε στα clubs' και άλλα τέτοια, αλλά η AcroBase ανήκει σε ίσα μερίδια σε όλους τους χρήστες της.

Να επαναλάβω επίσης ότι δεν μπορούμε να εμπορευτούμε αυτό που αγαπάμε τόσο πολύ και με τόσο πάθος, πάνω απ' όλα δεν μπορούμε να εμπορευτούμε την αγάπη και την εκτίμηση των μελών που όλοι μαζί έκτισαν αυτό που σήμερα ονομάζουμε AcroBase.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #21  
Παλιά 11-08-06, 14:24
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Ποιος είσαι εσύ;

Θα γελάσετε λίγο αλλά αξίζει.

Έστειλα, με το id μου, σε ένα νέο χρήστη ένα προσωπικό μήνυμα με το οποίο τον παρακαλούσα ευγενικά, να συμπληρώσει στα υποχρεωτικά πεδία το ονοματεπώνυμο του.

Εκείνος μου απάντησε έκπληκτος, ποιος είσαι εσύ, ένα απλό μέλος όπως βλέπω, για να μου κάνεις υποδείξεις ;

Έτσι πήρα το θάρρος να εγκαταλείψω τον τίτλο που μου άρεσε 'Μέλος' και να βάλω το κοστούμι του administrator.

Τι να κάνουμε πρέπει να γίνουμε πειστικοί :-)
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 11-08-06, 17:18
nontasg Ο χρήστης nontasg δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-02-08 00:38
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από xenios
Θα γελάσετε λίγο αλλά αξίζει.

Έστειλα, με το id μου, σε ένα νέο χρήστη ένα προσωπικό μήνυμα με το οποίο τον παρακαλούσα ευγενικά, να συμπληρώσει στα υποχρεωτικά πεδία το ονοματεπώνυμο του.

Εκείνος μου απάντησε έκπληκτος, ποιος είσαι εσύ, ένα απλό μέλος όπως βλέπω, για να μου κάνεις υποδείξεις ;

Έτσι πήρα το θάρρος να εγκαταλείψω τον τίτλο που μου άρεσε 'Μέλος' και να βάλω το κοστούμι του administrator.

Τι να κάνουμε πρέπει να γίνουμε πειστικοί :-)
Είδες λοιπόν που είχα δίκιο όταν σου ζήτησα πριν λίγο καιρό να ξαναμπεί σε μένα ο χαρακτηρισμός του moderator???
Δυστυχώς στα forums βλέπεις μπαίνουν και αρκετοί...."παράξενοι",που πρέπει να δουν τη "στολή" για να συμμορφωθούν....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nontasg : 11-08-06 στις 17:21
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:12.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.