Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Χαλαρή κουβεντούλα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 22-10-11, 14:03
anisixos Ο χρήστης anisixos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-14 00:24
ΝΑ ΕΧΩ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ FACEBOOK; ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ!

Δε μπορω να αποφασισω αν θα εχω προφιλ στο facebook ή οχι. Βοηθηστε με. Πειτε με κατι. Τι να κανω πια με αυτο το παλιοfacebook; Εγω και το facebook, να ξερετε δεν εχουμε καθολου καλη σχεση. Το facebook με μισει. Και νομιζω οτι το μισω κι εγω. Αμοιβαια δηλαδη τα αισθηματα. Μηπως ομως δε με μισει; Μηπως απλα ειναι αυστηρο με ολους; Μηπως φταιω κι εγω με αυτα που κανω; Τι κανω; Ε, να...κανω πολλα ατομα add. Παρα πολλα ομως. Και ατομα που δε γνωριζω. Που θελω να γνωρισω ή που θελω να βρισω ή που θελω να κανω πλακα, να εκφρασω αποριες, να δω τις φωτογραφιες. Αυτο εχει ως αποτελεσμα το facebook συνεχεια να με μπλοκαρει και να μη μου επιτρεπει να κανω add κανεναν για 2 μερες, 4 μερες, 1 μηνα ή και για παντα! Παλιοτερα, βεβαια, δεν εκανε καν αυτο. Με διεγραφε κατευθειαν! Ξερετε ποσα προφιλ εχω φτιαξει; Παρα πολλα! Ή θα με σβησουν αυτοι ή θα το σβησω εγω επειδη το βαρεθηκα, μου τρωει χρονο, μου ειναι αχρηστο κτλ. Και μετα ξανα απο την αρχη. Τωρα ας πουμε σε αυτο που εχω με εχει μπλοκαρει για 4 μερες και δε με αφηνει να στειλω κανενα μηνυμα. Το προηγουμενο προφιλ μου ηταν το καλυτερο μου. Ειχα πολλους φιλους, το ανανεωνα συχνα, εβαζα τραγουδια, βιντεο, τα ποστ μου. Και ενω ολα πηγαιναν καλα ξαφνικα το απενεργοποιουν. Τον λογο δεν μου τον ειπαν. Και δε μπορω να καταλαβω γιατι. Θυμαμαι οτι με ειχε μπλοκαρει για μηνες! Μπορει να εκανα ενα ατομο add και μονο γι' αυτο να με εσβησε! Και ολα οσα ειχα ανεβασει, ολη η προωθηση που εκανα με τα ποστ μου, ολοι οι φιλοι, με ή χωρις εισαγωγικα (κυριως με) χαθηκαν. Ζητησα να μου το επαναφερουν και θελανε να τους στειλω ηλεκτρονικα ταυτοτητα ή πιστωτικη καρτα!!! Σιγα μην τους εδινα! Και φυσικα μετα δεν ειχα ορεξη να ανοιξω ξανα νεο προφιλ και φτου απο την αρχη, ξανα να ανεβαζω φωτογραφιες, ξανα να γραφω για μενα, ξανα να κανω add, ξανα να γραφομαι σε γκρουπ! Περασαν δυο-τρεις μηνες και εφτιαξα ξανα νεο προφιλ. Τωρα, οπως ειπα με εχει μπλοκαρει για 4 μερες, δε μπορω να κανω add ουτε να στειλω μηνυμα και ειμαι σχεδον ετοιμος να το σβησω ξανα. Το ερωτημα ειναι : Να εχω ή να μην εχω facebook;
Η καθηγητρια στη σχολη σημερα μας ελεγε οτι δεν εχει facebook και οτι ειναι κατα. Δε θελει, λεει, να τη βρισκουν παλιες συμμαθητριες της, δε θελει να τρωει το χρονο της εκει περα, αφου κανει πολλα αλλα πραγματα στη διαρκεια της μερας, ελεγε οτι παραβιαζει την ιδιωτικοτητα και διαφορα αλλα. Βεβαια ειναι μεγαλη σε ηλικια αλλα δεν παιζει ρολο αυτο. Δηλαδη αμα εισαι νεος πρεπει να εχεις οπωσδηποτε facebook; Γιατι; Μηπως δεν εχουμε καταλαβει εμεις οι νεοι οτι τρωμε παρα πολυ χρονο στο facebook τον οποιο χρονο θα μπορουσαμε να αξιοποιησουμε πολυ καλυτερα; Εγω εχω χασει παρα πολυ χρονο στο facebook.
Ναι, εχει τα καλα του. Εχει πλακα να κανεις add αγνωστους. Εχει πλακα να δουλευεις τους αλλους. Ας πουμε τωρα εκανα add τυχαια εναν συγγραφεα που ουτε τον ξερω ουτε ξερω τι βιβλια γραφει. Και ειπα να τον δουλεψω και του λεω οτι ειμαι μεγαλος θαυμαστης του, οτι εχω διαβασει ολα του τα βιβλια που με εχουν ταξιδεψει, με εχουν συνεπαρει, με εχουν μαγεψει, με εχουν στειλει σε αλλους κοσμους, πιο ονειρικους, πιο νοσταλγικους, οτι ειναι για μενα μια αποδραση στον κοσμο των ονειρων. Εντωμεταξυ, αυτος μπορει να γραφει πολιτικα δοκιμια...
Το αλλο καλο με το facebook ειναι οτι μπορει να κανεις νεες γνωριμιες, φιλικες και ερωτικες. Θα μου πεις, δεν γινεται να γνωρισεις κοσμο απο αλλου; Φυσικα και καλυτερο ειναι να γνωριζεις κοσμο στην πραγματικη ζωη με διαφορες δραστηριοτητες κτλ. Ομως και στο facebook μπορεις να γνωρισεις ατομα που μετα θα βρεθειτε απο κοντα και θα κανετε μαζι πραγματα που σας αρεσουν. Υπαρχει ομως και η πιθανοτητα να τη βγαζεις καθε μερα στο facebook, κανωντας chat με αγνωστους που δεν εχετε τιποτα κοινο. Και να μιλας, να μιλας, να μιλας με διαφορους και μετα να εισαι εντελως μονος.
Το αλλο καλο για εμας τους bloggers ειναι οτι μπορουμε να προωθουμε το blog μας μεσα απο το προφιλ μας, τις σελιδες και τα γκρουπ του facebook. Ειναι μια καλη, ευκολη και γρηγορη διαφημιση. Αποκτας περισσοτερους αναγνωστες και δε σε διαβαζουν μονο bloggers. Το κακο ειναι οτι αν ασχολεισαι πολυ ωρα με το facebook μετα δεν εχεις χρονο να διαβασεις και blogs. Και ετσι σε διαβαζουν διαφοροι αλλα οχι bloggers και μενεις εκτος της κοινοτητας τους.
Ενα αλλο καλο ειναι οτι μπορεις να βρεις παλιους συμμαθητες. Το κακο ειναι οταν δε θες να δεις ουτε ζωγραφιστους τους παλιους σου συμμαθητες.
Ενα αλλο καλο ειναι οτι μπορεις να κανεις add ηθοποιους, τραγουδιστες και γενικα καλλιτεχνες που θαυμαζεις. Το κακο ειναι οτι μπορει να μη σε δεχτουν καν ή αν σε δεχτουν να μη μπαινουν ποτε online ή αν ειναι online να μη σου μιλανε καθολου. Επισης, το κακο ειναι οτι μπορει να θες να κανεις τοσους πολλους καλλιτεχνες add που μετα θα σε μπλοκαρει το facebook ή θα σε διαγραψει.
Ενα αλλο καλο ειναι οτι μπορεις να μιλας με τους φιλους σου. Το κακο ειναι οταν προτιματε να τα πειτε στο facebook αντι να πατε για καφε.
Ενα αλλο καλο ειναι οτι μπορεις να δεις αυτα που ανεβαζουν οι φιλοι σου. Το κακο ειναι οταν δε σου αρεσουν αυτα που ανεβαζουν και αυτοι περιμενουν ενα σχολιο σου και μπορει να πατησεις like και να μην το εννοεις. Επισης, μπορει να μην εχεις καν χρονο να δεις αυτα που ανεβαζουν οι φιλοι σου και αυτοι να παρεξηγησουν.
Ενα αλλο καλο ειναι οτι στο facebook εχεις προσβαση σε πολλες πληροφοριες. Το κακο ειναι οτι εχεις προσβαση σε πολλες πληροφοριες...

Ποια ειναι η δικη σας αποψη;
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 22-10-11, 14:32
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από anisixos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποια ειναι η δικη σας αποψη;
Δεν έχω άποψη
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 22-10-11, 15:22
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Σήμερα 10:04
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από anisixos Εμφάνιση μηνυμάτων

Ποια ειναι η δικη σας αποψη;
Η ποια; ε; τί;
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 22-10-11, 15:46
Το avatar του χρήστη Chressida
Chressida Ο χρήστης Chressida δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 18-07-14 10:45
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
"ΝΑ ΕΧΩ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ FACEBOOK; ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ!"

Αν όλα κι όλα που με βασάνιζαν ήταν τέτοιου είδους ερωτήματα, θα ήμουν τόσο μα τόσο ευτυχισμένη...
__________________
Vis Imaginativa
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Chressida για αυτό το μήνυμα:
vviola (26-10-11)
  #5  
Παλιά 22-10-11, 21:31
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Το Facebook ειναι απλα ενα εργαλειο το οποιο μου εχει επιτρεψει να βρεθω σε επαφη με ατομα που ειχα ξεχασει-ξεγραψει απο τη ζωη μου, οπως παλιους συμμαθητες, παλιους γνωστους αλλα και διασημοτητες.

Δεν υπαρχει τιποτα καταναγκαστικο στο facebook και δεν τιθεται θεμα ιδιωτικοτητας. Δεν εχω ανεβασει ουτε μια μου φωτογραφια ουτε εχω δωσει καποιο στοιχειο. Αν δεν ηθελα να βρω ή να με βρουν παλιοι συμμαθητες, απλα δεν θα το εκανα!

Το να μιλαω με καποιον στο facebook δεν με απομονωνει πιο πολυ απο οτι ειχα ηδη. Πριν μιλησω στο facebook μιλουσα στο MSN, στο ICQ και στο IRC. Δεν περιμενα το facebook για να με κλεισει σπιτι μου.

Αναγνωριζω οτι το Facebook ειναι κολητικο και μπορει να αποτελει και 'χομπυ' οπου καταναλωνεις το χρονο σου. Προσωπικα εχω πολυ μεγαλυτερα κολληματα απο το facebook.

Τωρα φυσικα θα υπαρχουν και καποια πραγματα που δεν μας αρεσουν ή δεν καταλαβαινουμε, οπως suspend κλπ, αλλα περιορισμοι υπαρχουν σε καθε χωρο του κυβερνοχωρου.
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 02-11-11 στις 18:18
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 02-11-11, 14:19
anisixos Ο χρήστης anisixos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-14 00:24
Gildor δεν ισχυει αυτο που λες. Διαβαζω τις απαντησεις και απανταω κιολας.
Γιατι ομως η απαντηση σου ειναι δε φαινεται;;;
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 02-11-11, 18:18
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Τη διορθωσα
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 02-11-11, 18:43
Το avatar του χρήστη mimo
mimo Ο χρήστης mimo δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 26-05-20 20:01
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
ο Facebook είναι απλά ένα εργαλείο, που αν το χειριστείς καλά μπορεί να προσφέρει αρκετά, κυρίως σε θέματα ταχύτητας ενημέρωσης.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 02-12-11, 13:40
Το avatar του χρήστη mela1
mela1 Ο χρήστης mela1 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 05-08-13 19:08
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
apla esy dialegeis me poion-poious tha miliseis.
egw prwsopika exw f/b kai exw kanei add mono se atoma pou xerw
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 28-01-12, 10:57
Το avatar του χρήστη TASOS131313
TASOS131313 Ο χρήστης TASOS131313 δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 24-02-24 15:31
Φύλο: Άντρας
[Το μήνυμα διαγράφηκε από το χρήστη]

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TASOS131313 : 04-01-22 στις 20:41
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 18-03-12, 16:44
Το avatar του χρήστη kostas.
kostas. Ο χρήστης kostas. δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 10-03-17 20:29
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
2 χρόνια χωρίς facebook ......
μια χαρά...
δεν έπαθα και τίποτα......
συναντιέμαι με 2 - 3 φίλους τακτικά και τα λέμε από κοντά σε κάποια καφετέρια.....
__________________
Να έχεις υπομονή με τους ανθρώπους...δεν ξέρεις τι ζόρια κουβαλάει ο καθένας...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 19-03-12, 17:20
Το avatar του χρήστη george75
george75 Ο χρήστης george75 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 24-05-12 20:57
Δεν θα πάθεις κάτι αν έχεις Facebook ούτε θα πάθεις κάτι χωρίς facebook.

Προσωπικά όταν πριν αρκετά χρόνια έκανα τον λογαριασμό μου κόλλησα αρκετά στην αρχή ψάχνοντας παλιούς φίλους και γενικότερα ψάχνοντας να δω τι κάνουν και πώς δουλεύουν τα κουμπάκια.

Ποτέ δεν έπαιξα κάποιο από τα παιχνίδια του facebook φαρμες κτλ μάλλον δεν μου άρεσαν (αν και προσπάθησα να μάθω).

Υπάρχει και η πλευρά του φλέρτ που την χειρίζεσαι όπως θέλεις.. είτε αδιάφορα, είτε όσο πατάει η γάτα είτε είμαι λιγούρης και σκουντάω όποιον-α βρω και όποιος-α κάτσει.

Η επιλογή είναι δική σου
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 19-03-12, 18:25
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Εγω συγκεκριμενα τις πρωτες 2 βδομαδες ειχα φαει τεραστιο κολλημα με το Facebook. Φαινοταν απιστευτο που εβλεπα μετα απο χρονια παλιους συμμαθητες, συσπουδαστες, γειτονες, συγγενεις κλπ αλλα και ηθοποιους να με περιμενουν. Το ιδιο με τα παιχνιδια στρατηγικης που σε κανουν να ανεβαινεις ποντους και να εξελισεσαι καθε τοσο.

Το κολλημα μου ηταν συνειδητο αλλα ηξερα οτι δεν θα κρατησει για παντα. Μετα σιγα σιγα αρχισε να αραιωνει η συμμετοχη μου στα παιχνιδια (μου επιτεθηκαν και καποιοι αντιπαλοι :Ρ) μεχρι που κατεληξα οτι δεν υπαρχει νοημα και τα απεγκατεστησα
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 19-03-12, 23:36
Το avatar του χρήστη Chressida
Chressida Ο χρήστης Chressida δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 18-07-14 10:45
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Το κολλημα μου ηταν συνειδητο αλλα ηξερα οτι δεν θα κρατησει για παντα.
Εμένα πάλι μου έρχεται κατά κύματα... Τώρα έχουμε φουρτούνα
__________________
Vis Imaginativa
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 05-04-12, 21:34
anisixos Ο χρήστης anisixos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-14 00:24
ΤΡΙΚΥΜΙΑ ΞΑΝΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ FACEBOOK...

Τι τρικυμια δηλαδη...φουρτουνα! Τι φουρτουνα δηλαδη...Το γ******* το facebook ειναι ετοιμο να με καταπιει και δεν το αφηνω εγω να το κανει, ενω θα επρεπε να το ειχα κανει εδω και καιρο. Τι να λεμε τωρα;
Οταν με ρωτησε η Ευα τι απεγινε το προφιλ μου, εκανα δηθεν πως ειμαι εκπληκτος και οτι δεν ξερω. Μετα εκανα δηθεν πως αναρωτιεμαι τι συνεβη ξανα. Της ειπα μετα οτι θα μιλησουμε αλλη φορα για το θεμα αυτο και οτι δεν ειχα ορεξη να το κουβεντιασω. Εκεινη απλα ηθελε να μαθει τι εγινε. Εγω ομως ντρεπομουν να της πω οτι για ακομα μια φορα το εσβησα. Τελικα της ειπα τι εγινε μετα απο λιγες μερες.
Εγω, λοιπον, ειχα φτιαξει για πολλοστη φορα προφιλ στο facebook και αυτη τη φορα ειπα πως θα το κρατησω, αν οχι για παντα, για πολυ καιρο. Βασικα, δεν ηξερα τι θα κανω, αλλα αρχισα να ασχολουμαι, να ανεβαζω πραγματα, να προσθετω ατομα, να κανω τσατ, να προωθω ποστ απο το μπλογκ μου και διαφορα αλλα. Και συνεχισα ετσι για καιρο.
Μετα αρχισα να βλεπω παλι τα αρνητικα του και αρχισε να με εκνευριζει. Εβλεπα ατομα να ανεβαζουν εκατονταδες φωτο απο την προσωπικη τους ζωη, να ανεβαζουν ενα σωρο τραγουδακια που δεν ειχα καμια ορεξη να τα ακουσω. Φιλοι και γνωστοι κανανε like σε αυτα που ποσταρα, αλλα εγω δεν ειχα ορεξη να δω τα δικα τους και ενιωθω ασχημα γι' αυτο. Το wall γεμιζε συνεχεια με βιντεο, φωτο, σαιτ κτλ και ενιωθα οτι χανομαι. Δεν ειχα ορεξη να ασχοληθω. Δε μου αρεσε αυτο το χαοτικο περιβαλλον. Μια μερα πηγα να δω ποιοι ειναι οι...φιλοι που ειχα. Πολλα ατομα μου τα ειχαν κανει suggest, αλλα τα ειχα κανει τυχαια add και δεν τα ηξερα. Με εκπληξη ειδα οτι πολλοι "φιλοι" μου ειναι κατι παρακατιανοι, κατι τρισαθλιοι, κατι ατομα που δεν εχουμε το παραμικρο κοινο, κατι ακυροι. Ειδα οτι ημουν φιλος με μια 15χρονη, με εναν 50αρη, με μια Μεξικανα, με κατι προφιλ που φαινονται εντελως fake. Αρχισα να σβηνω ολες τις αχρηστες επαφες. Ειχα συνολικα 160 "φιλους". Εσβηνα, εσβηνα και ολο γινονταν και λιγοτεροι. Σε μια φαση εγιναν 50. Μετα 40. Μετα 30. Στους 30 ηταν ατομα που ηταν πραγματικοι φιλοι, ατομα που γνωριζα, που τα ηξερα απο τη δουλεια τους (ηθοποιοι). Αλλα θα εμενα με 30 φιλους, οταν ολοι εχουν το λιγοτερο 100; Θα ενιωθα περιεργα. Ασε που αρχισα να σκεφτομαι τα αρνητικα του fb και ειχα σχεδον αποφασισει να το σβησω. Δεν ηθελα να κρατησω ουτε τους φιλους μου οι οποιοι μου κανουν like στα ποστ μου αλλα εγω δεν κανω το ιδιο. Ο Τηλεμαχος ας πουμε ανεβαζει συνεχεια κατι τριτοκοσμικα φτηνιαρικα τραγουδακια. Η Ανθουλα εχει καλυτερο μουσικο γουστο αλλα και παλι βαριεμαι να καθομαι να ακουω τραγουδακια συνεχεια. Ειναι πολυ pathetic. Ετσι αρχισα να σβηνω κι αλλο μεχρι που οι "φιλοι" εγιναν 0.
Αποφασισα λοιπον να σβησω ξανα το λογαριασμο μου. Και ενιωσα καλα που το εκανα. Μου εφυγε ενα βαρος. Τις επομενες μερες σκεφτομουν παλι να φτιαξω νεο προφιλ. Ημουν σε διλημμα. Σκεφτομουν, σκεφτομουν. Δε μπορουσα να αποφασισω. Εβαζα απο τη μια τα θετικα, απο την αλλη τα αρνητικα αλλα παλι δε μπορουσα να αποφασισω. Ουτε τωρα μπορω. Δε θελω να ξαναφτιαξω νεο προφιλ και φτου απ' την αρχη. Δε μου αρεσει το facebook. Ποτε δε μου αρεσε, ποτε δεν το συμπαθησα. Σκεφτομαι μονο οτι μπορει σε καποιες περιπτωσεις να φανει απαραιτητο. Δεν ξερω. Το εχω σιχαθει παντως.
Μπηκα τις προαλλες σε ενα προφιλ που εχω για προχειρο, εστειλα κατι μηνυματα σε διαφορα γκρουπ και με μπλοκαρε.
Για λόγους ασφαλείας, ο λογαριασμός σας κλειδώθηκε προσωρινά
Αυτο μου εμφανιζει οταν παω να μπω. Μετα μου λεει οτι θα μου στειλει ενα κωδικο στο κινητο και να τον πληκτρολογησω για να επιβεβαιωσω δηθεν οτι ειμαι ο κατοχος του λογαριασμου μου. Μου λεει ομως οτι ο κωδικος δεν ισχυει! Μετα ξαναζηταω κωδικο και περιμενω να ερθει με sms στο κινητο αλλα τιποτα. Ειναι μετα να μην τα παρεις στο κρανιο με το κωλοfacebook;
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:16.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.