Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Χαλαρή κουβεντούλα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 14-12-10, 02:15
anisixos Ο χρήστης anisixos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-14 00:24
ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ!

Η Ευα με πηρε σημερα στο κινητο και ηταν φουριοζα, επειδη περιμενε μιαμιση ωρα το λεωφορειο.Υποτιθεται πως η απεργια θα εληγε στις 5 το απογευμα και πως απο εκεινη την ωρα και μετα τα μεσα μεταφορας θα λειτουργουσαν κανονικα.Η Ευα λοιπον περιμενε το λεωφορειο για να παει Συνταγμα μεχρι τις 6.30, μαζι με πολυ κοσμο που ειχε γινει εξαλλος.Η Ευα εβριζε το κρατος, τους Ελληνες, για την ανευθυνοτητα τους, για την ελλειψη επαγγελματισμου κτλ.Εχει δικιο.Και μπορω να την καταλαβω.Οταν θυμωνουμε με κατι για το οποιο εχει ευθυνη το κρατος και οι συμπολιτες μας, βριζουμε τους πολιτικους, το συστημα, τη χωρα.Ειναι λογικο να συμβαινει.Κι εμενα μου συμβαινει και σε πολλους συμβαινει.
Ειναι τοτε που θες να φυγεις για παντα απο τη χωρα αυτη.Η Ευα θελει παρα πολυ να φυγει απο την Ελλαδα εδω και χρονια.Εγω θελω να φυγω απο την Αθηνα.Απο την Ελλαδα δε μπορω να φυγω.Δε θελω να φυγω.Ειναι η οικογενεια μου εδω, φιλοι, γνωστοι.Ειναι η γλωσσα που αγαπω.Ειναι η γειτονια μου που αγαπω.Ειναι η δουλεια που δε μπορω να φανταστω να την κανω στο εξωτερικο.Και εξαλλου, μπορει η Ελλαδα να εχει πολλα στραβα αλλα εχει και πολλα καλα.

Ειμαι ο anisixos και θελω να μεινω Ελλαδα παρ' ολα τα στραβα της.
Εσεις;

http://anisixos.blogspot.com
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 14-12-10, 14:02
Το avatar του χρήστη Nelly
Nelly Ο χρήστης Nelly δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 09-05-12 11:04
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από anisixos Εμφάνιση μηνυμάτων
Η Ευα με πηρε σημερα στο κινητο και ηταν φουριοζα, επειδη περιμενε μιαμιση ωρα το λεωφορειο.Υποτιθεται πως η απεργια θα εληγε στις 5 το απογευμα και πως απο εκεινη την ωρα και μετα τα μεσα μεταφορας θα λειτουργουσαν κανονικα.
Στις πέντε (5μμ) έληγε η στάση εργασίας αλλά τα λεωφορεία ξεκινούν από τα αμαξοστάσια, πράγμα που σημαίνει ότι η καθυστέρηση είναι αναπόφευκτη. Τώρα, αν ο οδηγός τα έξυσε και λίγο (ή πολύ), τι να σου πω, μπορεί. Ας είμαστε και λίγο λογικοί, όμως.

Αρχική Δημοσίευση από anisixos Εμφάνιση μηνυμάτων
θελω να μεινω Ελλαδα παρ' ολα τα στραβα της.
Εσεις;
Κι εγώ.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:41.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.