Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #2026  
Παλιά 26-01-18, 22:43
Sofia 10k Ο χρήστης Sofia 10k δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-18 22:43
Γεια σας με λένε Σοφία και έχω δυο γιούς που ο ένας διαγνώστηκε με ελκωδη πανκολιτιδα και ο άλλος με νόσο του κρον ...αυτό που έχω να πω ειναι ότι δεν χρειάζεται να πανικοβάλλεστε δεν ειναι και το τέλος του κόσμου μπορείτε να το αντιμετωπίσετε με έλεγχο του άγχους και σωστή διατροφή ..σίγουρα παίζουν μεγάλο ρόλο και τα φάρμακα αν σας τα υπόδειξει ο γιατρός σας καθώς και οι τακτικές εξετάσεις για πρόληψη .
Απάντηση με παράθεση
  #2027  
Παλιά 30-09-18, 15:57
Louloudenia Ο χρήστης Louloudenia δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 14-10-18 23:15
Χαιρετισματα σε ολους τους συναγωνιστες!Και εγω στο κλαμπ του Κρον...Για εμενα ολα ξεκινησαν πριν 3 χρονια μετα απο ενα ταξιδι στην Ινδια με την WorldVentures.Οπως φανταζεστε σκεφτηκα οτι κατι με πειραξε/αρρωστησα κτλ στο ταξιδι αλλα τα συμπτωματα δεν σταματουσαν,μετα απο 2 μηνες που υπεφερα και ειχα γινει η σκια του εαυτου μου πηρα αποφαση να παω σε γιατρο οπου και εγινε η διαγνωση.Περασα δυσκολα στην αρχη,κυριως ψυχολογικα,κλειστηκα στο σπιτι και ειχα φτασει στα ορια της καταθλιψης,εκει ειπα μεσα μου οτι δεν γινεται να ζω ετσι,εψαξα διαβασα ωρες ατελειωτες,ξεκινησα ειδικη διατροφη,ξεκινησα ηπια γυμναστικη κυριως για ψυχολογικους λογους,ξεκινησα διαλογισμο επισης για τον ιδιο λογο.Τωρα ειμαι πιο καλα απο ποτε!!!Ολοι μπορειτε απλα μην το βαζετε κατω!
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Louloudenia για αυτό το μήνυμα:
Nikos9 (01-10-18)
  #2028  
Παλιά 08-11-18, 03:16
FEYGATOS Ο χρήστης FEYGATOS δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 08-11-18 03:19
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΕΧΟ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΟΛΟΣΤΟΜΙΑ ΔΕΝ ΗΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟ ΕΠΑΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΕΝΟΟ... ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΟΤΗΣΟ ΝΑ ΡΟΤΗΣΟ ΜΗΠΟΣ ΗΠΑΡΧΗ ΚΑΠΙΟΣ ΣΥΛΟΓΓΟΣ ΓΗΑ ΕΜΑΣ ΜΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΠΑΡΑΦΗΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ..
Απάντηση με παράθεση
  #2029  
Παλιά 24-12-18, 11:09
Το avatar του χρήστη stathakis
stathakis Ο χρήστης stathakis δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 24-09-21 17:02
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από FEYGATOS Εμφάνιση μηνυμάτων
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΟΤΗΣΟ ΝΑ ΡΟΤΗΣΟ ΜΗΠΟΣ ΗΠΑΡΧΗ ΚΑΠΙΟΣ ΣΥΛΟΓΓΟΣ ΓΗΑ ΕΜΑΣ ΜΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΠΑΡΑΦΗΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ..
Υπάρχει ο Σύλλογος "Άτομα με Νόσο του Crohn και Ελκώδη Κολίτιδα" θα τον βρεις εδώ: https://www.facebook.com/groups/139578393347020/
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:05.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.