Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #557  
Παλιά 10-09-10, 02:58
ioannaa Ο χρήστης ioannaa δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-03-13 22:44
Αρχική Δημοσίευση από sofia1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/9 ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΝΤΕΡΟΚΛΥΣΗ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΣΟ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ FLEET PHOSPHO SODA(ΚΑΘΑΡΤΙΚΟ) Κ ΤΟ COOPER ENEMA ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ.ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΝΑΙ ΑΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
Σοφία καλησπέρα και καλησπέρα σε όλους. Έκανα μαγνητική εντερόκλυση πριν από μερικούς μήνες, νομίζω χωρίς να είμαι βέβαιη ότι είχα πάρει το fleet, το έπινα με sprite και ήταν λίγο καλύτερη η γεύση του, το αποτέλεσμα γνωστό θα κάνεις πολλές κενώσεις τις πρώτες 2 ή 3 ώρες και λιγότερες μετά μέχρι το βράδυ (αν υποθέσουμε οτι ξεκινάς απόγευμα). Προσωπικά δεν ένιωσα καμία ενόχληση και κανένα πόνο μόνο λίγο τσούξιμο στο γνωστό σημείο και αυτό το βράδυ από τις πολλές κενώσεις. Η εξέταση διαρκεί περίπου ένα τέταρτο και είναι ανώδυνη, εγώ αισθάνθηκα κάποιους πόνους στην κοιλιά περίπου μια ώρα αφού είχε τελειώσει η εξέταση. Εύχομαι να είναι ανώδυνη και για σένα και να πάνε όλα καλά. Αν θες να ρωτήσεις κάτι άλλο στη διαθεσή σου.