Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 04-01-10, 21:24
jimalex3 Ο χρήστης jimalex3 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 06-01-10 11:47
geia sas.prospa8w na entopisw thn pragmatikh oikogeneia tou patera mou.distixws gia mas apebeiwse perisi kai etsi thn anazitisi sinexizw egw gia na brw tis rizes mas.genni8ike loipon to 1952 sto kentriko nosokomeio 8essalonikis.i mama tou fimologeitai oti itan apo to xwrio lagkadas 8essalonikis.mia psilh kai omorfi gunaika pou eixe kai 2 koritsia.o antras ths htan fantaros kai sinaptontas sxesi me kapoion odopoio emeine egkios kai gennise ton patera mou pou uio8eti8ike apo thn despoina alexiadou kai ton dimitri alexiadi.opoios mporei na boi8isei se kati 8a imoun eugnwmwn.euxaristw

[Μετάφραση]
γεια σας.προσπαθώ να εντοπίσω την πραγματική οικογένεια του πατέρα μου.δυστυχώς για μας απεβίωσε πέρυσι και έτσι την αναζήτηση συνεχίζω εγώ για να βρω τις ρίζες μας.γεννήθηκε λοιπόν το 1952 στο κεντρικό νοσοκομείο 8essalonikis.i μαμά του φημολογείται ότι ήταν από το χωριο λαγκαδας θεσσαλονίκης.μια ψιλή και όμορφη γυναικα που είχε και 2 κορίτσια.o άντρας της ήταν φαντάρος και συνάπτοντας σχέση με κάποιον οδοποιό έμεινε έγκυος και γέννησε τον πατέρα μου που υιοθετήθηκε από την δέσποινα αλεξιάδου και τον dimitri αλεξιάδη.οποιος μπορεί να βοηθήσει σε κάτι θα ήμουν ευγνώμων.ευχαριστώ
[/Μετάφραση]

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pazo : 04-01-10 στις 23:33
Απάντηση με παράθεση