Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 26-01-09, 12:29
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από elissa2004 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατα ποσο ευσταθουν οι φοβοι μου? Επειδη δεν ξερω ποια τα συμπτωματα του 1) και 2) ειναι λογικο γιαυτα που φοβαμαι? Δεν αντεχω τα νοσοκομεια κ δεν θελω να το πω σε κανεναν δικο μου αν δεν ειναι κατι σοβαρο.
Αφού σε καλωσορίσω στην AcroBase, προσωπικά θα σε παρακαλούσα ιδιαίτερα, να πάς αμέσως, σε ένα νοσοκομείο που εφημερεύει και να κάνεις τις ανάλογες εξετάσεις στο καρδιολογικό τμήμα.

Πολύ σύντομα και απλά θα σου κάνουν ότι χρειάζεται, καρδιογράφημα, υπερηχογράφημα, ακτινογραφία, αιματολογική εξέταση και τουλάχιστον θα ξέρεις, τι ακριβώς συμβαίνει.
Το να κρυβόμαστε σήμερα, τον 21ο αιώνα, είναι έγκλημα κατά του ευατού μας. Δεν χρειάζεται να πεις τίποτα σε κανένα. Εδώ, μπορείς να δεις ποια νοσοκομεία εφημερεύουν.

Κατά πάσα πιθανότητα, μπορεί ο πόνος να είναι νευρικός, κάτι που στο εύχομαι. Μπορεί να είναι όμως και μια πιο δυσάρεστη κατάσταση, που μπορείς να προλάβεις, γιατί αυτό που σου συμβαίνει, μπορεί να είναι ένα καμπανάκι κινδύνου.

Δεν είμαι γιατρός, αλλά πιστεύω ότι τα ίδια περίπου θα σου πουν και αυτοί. Κάνε εξετάσεις αμέσως, δεν σου κοστίζουν τιποτα, αλλά μπορεί να σε βοηθήσουν αφάνταστα.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση