Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1311  
Παλιά 23-03-13, 03:47
chrysoulat Ο χρήστης chrysoulat δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 25-09-15 01:09
πως γινεται η απεικονιση του λεπτου κυριως εντερου;
διαβασα για αυτο:http://www.naro.gr/21/1671537/axoniki-enterografia.html αλλα δεν μπορω να πω αν πρεπει να το κανω η οχι και φυσικα δε μπορω να αποφασισω μονη μου κατι τετοιο....
οι εξετασεις που χρειαζομαι πρεπει να αποφασιστουν υστερα απο εισαγωγη σε νοσοκομειο αλλα τι να κανω.... ολοι λενε οχι.... τι να πω... γεια σας ηρθα; οι ενοχλησεις ειναι μονο εσωτερικες - σπλαχνικες πλεον (αν μπορω να το πω αυτο σε γιατρο χωρις να με κηνυγησει)..... ολοι οι γιατροι αρκουνται στην εξεταση κι εγω περασα απο τους εμφανεις πονους αλλα ταλαιπωρουμαι σχεδον το ιδιο.... ουτε στο dr house δε γινονταν αυτα που ζω (απο τα λιγα που ειχα δει).... ο πατερας μιας φιλης μου πηγε στο νοσοκομειο της χαλκιδας κι ενω ηταν σε χαλια κατασταση οι ιατροι της βαρδιας ειπανε: δεν εχουμε τις ειδικοτηες που χρειαζονται, ουτε κρεβατι, ουτε ασθενοφορο λογω απεργιας.... αν θελετε να τον μεταφερετε στην αθηνα με δικη σας ευθυνη η αλλιως πηγαινετε στο σπιτι σας.... κι επειδη ειχε δυο τρεις μερες ζωης χωρις χειρουργειο η καποια περιθαλψη δεσμευτηκαν να πανε με το ασθενοφορο οταν τους ειδοποιησουν για το θανατο του... ωραια.... η ελλαδα με το θνησιγενες συστημα υγειας της...... και μετα μου λενε αυτα δε γινονται, εσυ εισαι παιδι, θα σε προσεξουν, γιατι δε ζητας παραπεμπτικο κλπ μα τι να ζητησω; γινονται αυτα; εδω και μενα με εδιωξαν λεγοντας: ε τι να της κανουμε εμεις; γαστρεντερολογικο κλπ... αλλος με το που με ειδε, ειπε: μεγαλο νοσοκομειο για ανοσολογικα κλπ πως;
ουφ πια κουραστηκα....
ελεος
Απάντηση με παράθεση