Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 10-12-07, 11:03
nobody
Guest
 

Δεν έχω εγγραφεί μέλος και δε σκοπεύω να το πράξω αυτό για τους εξής απλούς, απλούστατους λόγους:
- Όταν δεν ειμαι μέλος μπορώ να πάρω αυτό που θέλω χωρίς να έχω κάποια υποχρέωση (να απαντήσω σε θέμα ή σε απάντηση χρήστη).Διαβαζω αυτά που με ενδιαφέρουν και αυτό ειναι όλο.
- Η συμπεριφόρα των χρηστών ήταν οριακά παραδεκτή (χαρακτηρίστηκα ματάκιας!?!?!?)
- Όταν απάντησα ο άνθρωπος που "φίλτραρε" την απάντηση μου δεν την δημοσίευσε.
- Η βαση από όσο την έχω διαβάσει (ειμαι "ματακιας" όπως θα λέγανε κάποιοι φιλόξενοι αρκετο καιρο, περίπου ένα χρόνο+) δεν ειναι το μέρος που θα μπορούσαν να ακουστούν όλες οι απόψεις.Εδω έγραψα για το κατεβασμα των διακοπτών και ο "διωγμός" ήταν απλά απαράδεκτος.
- Από τις απαντήσεις δεν βγαίνει η ουσία αφού ο καθένας διαλέγει ενα μικρό - ελαχιστο κομματι της απάντησης για να απαντήσει και η απάντηση ειναι ασχετη με το κυρίως θέμα.

Υπάρχουν και άλλα σημεία που θα μπορούσα να θίξω.Ότι γράφω το γράφω για το γαμώτο και μόνο μιας και δεν πιστεύω ότι θα δημοσίευτει η απάντηση αυτή.

Τουλάχιστον αν κάποιος νοιάζεται πραγματικά γιατι κάποιος δεν εγγραφεται και δεν απαντάει στα θέματα ίσως ενδιαφερθεί.

Φιλικά

Βασίλης Π.
Απάντηση με παράθεση