Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 05-07-08, 08:43
Το avatar του χρήστη maralin
maralin Ο χρήστης maralin δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 25-03-24 17:33
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Βοήθεια μετατρέπομαι σε γυναίκα!

Ένας άντρας, πατέρας πέντε παιδιών, στην Μεγάλη Βρετανία, ζητά απεγνωσμένα βοήθεια από τους ειδικούς αφού νιώθει ότι «μετατρέπεται σε γυναίκα»!

Ο κύριος Terry Wright, τραγουδιστής σε παμπ, άρχισε πριν από δέκα χρόνια να χάνει τα μαλλιά και τα γένια του και σταδιακά ανέπτυξε θηλυκά χαρακτηριστικά, όπως απαλό δέρμα και μεγάλο στήθος.
«Είμαι άντρας και όχι γυναίκα. Δεν θέλω να γίνω γυναίκα το μόνο που ζήτω είναι να γίνει η ζωή μου φυσιολογική και πάλι,» είπε ο 60-χρονος.

Οι αιματολογικές εξετάσεις που υποβλήθηκε αποκάλυψαν ότι ο εν λόγω άντρας έχει αφύσικα υψηλά επίπεδα οιστρογόνου και οι γιατροί δήλωσαν ότι δεν έχουν ξανασυναντήσει παρόμοια περίπτωση.

Οι ειδικοί που τον εξέτασαν ανακοίνωσαν πως δεν γνωρίζουν πώς να σταματήσουν ή να αντιστρέψουν την πάθησή του.

«Οι γιατροί είπαν πως η περίπτωση μου είναι μοναδική και ενδιαφέρουσα αλλά εγώ θέλω να γίνω όπως ήμουν και πριν,» είπε ο κύριος Terry Wright.

Τα επίπεδα οιστρογόνου μπορεί να ανέβουν σε υψηλά επίπεδα στους άνδρες λόγω καρκίνου των όρχεων ή από τη χορήγηση φαρμάκων κατά του καρκίνου του προστάτη όμως στην συγκεκριμένη περίπτωση η μαγνητική τομογραφία δεν έδειξε να υπάρχει όγκος.

www.in.gr
www.ethnos.gr
Απάντηση με παράθεση