Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 06-07-10, 01:35
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από palsar Εμφάνιση μηνυμάτων
Και πείτε ότι είναι διαφήμιση ... και τι έγινε ; Ναρκωτικά διαφημίζει ; Εκτός και αν υποτιμάτε τόσο πολύ τους αναγνώστες της άκρο που δεν μπορούν να κρίνουν αν κάτι είναι μούφα ή οχι.
Για ένα καθαρά τεχνικό θέμα, οι περισσότεροι έχουμε άγνοια.
Θα μπορούσε κάλλιστα κάποιος να μας γελάσει και να θέλει να μας πασάρει. Σαν πιο σχετικός από εμάς, ο Χρήστος απάντησε σχετικά.

Δεν καταλαβαίνω γιατί αντιδράς;

Η γκρίζα και η έμμεση διαφήμιση απαγορεύονται, δεν είναι κάτι που θέτουμε προς συζήτηση.
Κάποιος άλλος διαφήμιζε ακριβώς έτσι καλλυντικά, δεν το συζήτησα, τα μηνύματα του έφυγαν και επειδή το επανέλαβε δύο και τρεις φορές, παρά τις προσωπικές παρατηρήσεις μου, τελικά "έφυγε" και ο ίδιος.

Το να έρθεις να μου πεις εσύ, ότι είδες κάτι καλό, χωρίς να έχεις προσωπικό κέρδος, αυτό είναι αποδεκτό. Όταν όμως πλασάρεις τα προιόντα σου με τέτοιους είδους διαφημίσεις, είναι μη αποδεκτό.

Έχω κάνει και άλλες φορές παρατηρήσεις στον seismic.
Στα μηνύματα 11 και 13, υπάρχει σημείωση μου, για αφαίρεση του link της εταιρείας του.

Ο seismic δεν γράφτηκε στην AcroBase και αλλού για να συμμετάσχει, αλλά για να κάνει τσάμπα διαφήμιση. Είναι δουλειά των διαχειριστών, να κάνουν την δουλειά τους, χωρίς να έχουν την ανάγκη να απολογηθούν.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση