Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 21-12-06, 13:09
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό που παρατηρώ (άσχετο βέβαια με τη συζήτηση) είναι ότι κάποιοι φίλοι μή ενγεγραμμένοι έχουν αποστείλει κάποια αξιόλογα μηνύματα σε αυτό το νήμα και απορώ απλά γιατί δεν εγγράφονται.
Βέβαια σεβαστή η γνώμη τους ασχέτως αν θέλουν να μπούν στην παρέα μας με όνομα ή να παραμείνουν ανώνυμοι.
Επισης ασχετο, αλλα πιστευω οτι καποιος που σερφαρει, βλεπει μια ενδιαφερουσα συζητηση και θελει να πει 5 λογακια, δεν υπαρχει λογος να γραφτει εφοσον μπορει να το κανει 'στα πεταχτα'
Εχω σπαστει πολλες φορες οταν βλεπω σε καποιο κατα τα αλλα αγνωστο φορουμ, μια κουβεντα στηνοποια θελω να παρω θεση η να κανω μια ερωτηση για να μαθω κατι, και να πρεπει να γραφτω, λες και προκειται να γινω τακτικο μελος. Αυτο μου κοβει τη φορα και φυσικα δε γραφομαι ποτε. Και αυτο το εχω δει σε ΟΛΑ τα φορουμς
Το οτι η Ακρο επιτρεπει μηνυματα απο μη εγγεγραμμενους ειναι πολυ σημαντικο, και δε χρειαζεται ολοι να θελουν την παρεα μας

Το μονο που θα θελα θα ηταν να γραφουν και ενα ονομα για να μη τους λεμε ολους 'φιλε μας' και να ξερουμε ποιος ειναι ποιος αμα τυχει και γραψουν πανω απο ενας στο ιδιο θεμα
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 21-12-06 στις 13:16
Απάντηση με παράθεση