Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 05-06-07, 13:32
Το avatar του χρήστη varthol
varthol Ο χρήστης varthol δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 20-11-20 10:56
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Φίλτατη Άρτεμις Καλώς ήρθες στην παρέα μας και πιστεύω να βρής οχι ένα αλλα μονομιάς πολλούς ακροβασίτες φίλους.
Αυτό που ταλαιπωρή την μητέρα σου φρόντισε να μην σε κάνη να χάσης το κουράγιο σου και την πίστη για την ζωή.Οι γιατροί δεν επεκτείνωντε στις λεπτομέρειες για το ότι ειναι έρθη θε'ναρθή.Είναι μικρές ιστορίες που οι άνθρωποι τις ζουν χωρίς να μιλάνε γι'αυτές σα να ντρέποντε.Λυπάμε για τον καθένα μας που βιώσε μια τέτοια ιστορία.Λυπάμε που τότε που το βίωνα άνηκα σε αυτους που ντρέπονται για το "μίασμα" που τους έτυχε.Λυπάμε που ο βιολογικός θάνατος της μάνας μου πήρε μερικά χρόνια για να έρθη και τέλος λυπάμε που είπα "Γ@μωτη μου" γι' αυτά που πέρασα μόνος μου.Ευχόμουν να μην ειχε πάη στο κεφάλη της.Ετσι την έχασα για πρώτη φορά.Χάνοντας τα λογικά της δεν έβαλε στην λησμονιά τα πάντα...Θυμόνταν και γύρευε τον άντρα της (Καρδιακός με 4 εμφάγματα) και μένα.........
Παρασύρθηκα και λέω Βλ@κείες.Την αρρώστεια της μητέρας σου δεν την γνωρίζω,γιατρός δεν είμαι και το μόνο που μοιάζη με αυτό είναι αυτό που έχω εγώ.Μου το είπαν "Λευκωπάθεια" και άλλοι "Απομυελλίνωση" Μου πάει σε νευρολογικό και όχι σε κ@κ0.....Οταν Το 'παθα έχασα τον κόσμο ολάκερο.Τώρα 20 χρόνια μπροστα ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΖΩ Με ΑΥΤΟ.Και η ζωή μου συνεχίζεται.......Προσέχω για να έχω....Σε ζαλισα με τα δικά μου.....Οτι θέλεις
__________________
Varthol On Line
Απάντηση με παράθεση