Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 07-04-17, 14:19
Evangelia Ο χρήστης Evangelia δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-17 12:19
Cool

Καλησπέρα σε όλους!
Έχω κάποιες ερωτήσεις που με τρώνε το μυαλό :Ρ εχω καθυστερηση 17 μέρες. Στην 4η μερα καθυστερησης ειχα κανει τεστ εγκυμοσυνης το οποιο βγήκε αρνητικο ! Εκανα ενα δεύτερο μετά απο δύο μέρες πάλι αρνητικό! Πηγα σε ενα γυναικολόγο ο οποίος μου είπε πως είναι λογικό να βγήκαν αρνητικά εφόσον δεν ειχα αρκετές μερες καθυστέρηση! Μου πρότεινε να κανω ενα τεστ εγκυμοσυνης την 15η μερα καθυστερησης, δηλαδή την Τετάρτη! Βγήκε αχνό μεν αλλα θετικο! Πηγα σήμερα 17η μερα καθυστερησης και μ εκανε κολπικό υπέρηχο και ενα τεστ εκει στο ιατρειο το οποιο βγηκε αρνητικο και στον κολπικο υπερηχο μου ειπε πως δεν βλεπει εγκυμοσύνη! Πριν αρχισω να εχω υποψίες είχα καθε βραδυ πριν παω για υπνο ανακατωσουρες και πονους ή καλύτερα τραβηγματα στο κατω μερος της κοιλιάς! Το στήθος μ πονουσε για αρκετες μερες κ δε μπορουσα να το αγγιζω αλλα ουτε και να κουνιομουν, καθε αποτομη κίνηση με πέθαινε! Υπαρχουν μερες που γελαω και ταυτοχρονα χωρίς λογο θελω να αρχισω να κλαιω! Ο υπνος δε μ ειναι αρκετος! Δεν εχω διαθεση ουτε κουραγιο ορισμένες μερες για δουλεια και εχω κολπικες εκκρίσεις κατι το οποιο ποτε δε το ειχα σε τοσο μεγαλο βαθμό!
Ξερω πως δεν υπαρχει (μαλλον) περίπτωσή να είμαι έγκυος εφοσον και η εξέταση και το τεστ ηταν αρνητικα αλλα δε μπορω να καταλάβω για ποιο λογο να εχω καθυστερηση 17 μερες και ολα αυτα τα συμπτώματα! Ελπιζω να γνωριζει καποιος κατι παραπανω απο εμενα!
Απάντηση με παράθεση