Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1069  
Παλιά 16-12-12, 01:45
katarina Ο χρήστης katarina δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 04-01-20 23:36
Η διαθεσή μου τώρα:
Ψάχνοντας αρκετά καταλήξαμε να 'Σπάσουμε τον Φαύλο Κύκλο' , ομοιοπαθητική και scd διατροφή! Τα αποτελέσματα είναι εκπληκτικά , σαν να έχει γίνει θαύμα...δεν έχει κανένα σύμπτωμα..και οι εξετάσεις τις είναι σαν να μην έχει την νόσο..όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες είμαστε στη διάθεσή του.
Ψάξτε στο Internet....

γεια σου! Έχω υπόψην μου το σάιτ που λες. μάλιστα έχω ήδη αρχίσει να εφαρμόζω τα legal/illegal στην διατροφή μου. Παίρνω όμως *** αυτόν τον καιρό.. αναγκάστηκα κατά κάποιον τρόπο να το πάρω. Ήμουν σε έξαρση. Ενδοσκοπικά τουλάχιστον. Σκέφτομαι σοβαρά να το διακόψω, γιατί έχει τραγικές παρενέργειες.

Ήθελα να σε ρωτήσω πώς ανακάλυψατε εσείς αυτό τον τρόπο διατροφής, αν σας τον σύστησε δηλ κάποιος γιατρός, γιατί εγώ βρήκα τυχαία το σάιτ, απ το βίντεο ενός αμερικάνου στο γιουτιουμπ και αν έχετε αγοράσει το βιβλίο.

Όσο για την ομοιοπαθητική, τι παίρνει η γυναίκα σου, γιατί σε μένα δεν δούλεψε δυστυχώς... αν θέλεις στείλε στο inbox τον ομοιοπαθητικό που βλέπει.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Xenios : 16-12-12 στις 18:48 Αιτία: Απαγορεύεται ρητά η αναφορά σε φάρμακα.
Απάντηση με παράθεση