Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #696  
Παλιά 19-01-12, 20:57
new york Ο χρήστης new york δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 25-10-12 15:58
Smile

Καλησπερα σας και καλη χρονια να εχουμε , θα σας πω και εγω την ιστορια μου.Ειμαι 32 ετων.Πριν 8 μηνες ειχα φλεγμονη στο εντερο και παχυνση ,η βιοψια εδειξε νοσο crohn,η δευτερη βιοψια εδειξε πιθανη νοσο crohn ,χωρις να εχω ομως πονο στην κοιλια και διαροιες .Πηρα ciproxin και κορτιζονη budecol για 3 μηνες. Στους 8 μηνες αυτους επαθα ορχεοεπιδυδυμιτιδα, πολυ πονο λεμε, οζωδες ερυθημα στο χερι . τενοντιτιδα, θρομβοβλεβιτιδα επι πολλης , εχω αφθες στο στομμα, πονο στην μεση και στα πλευρα και λιγο σε καποια κοκκαλα και αυτην την στιγμη εχω προσθια ραγοειδητιδα στο ματι. Απο τοτε εως τωρα εχω παει σε 10 νοσοκομεια σε ολη την ελλαδα για εξετασεις και να με δουν οι ειδικοι γιατροι για τα αυτοανοσα νοσηματα,(τρομαρα τους).Απο το οτι δεν εχεις τιποτα εισαι μια χαρα (χαχαχ δηλαδη το χαλια πιο ειναι) ,εχω crohn,εχω αδαμαντιαδη bechet ,αγκυλωτικη σπονδυλιτιδα,εχω ελα ρε μην τα ψαχνεις τοσο .Πλακα κανουν ανα 20 μερες εχω μια φλεγμονη η καπου ποναω.Ως τωρα 4 κολονοσκοπησεις ,καμια 300 εξετασεις αιματος.Τωρα παιρνω salofalk 500 ,6 καθε μεσημερι,αλλα δεν τα βλεπω να κανουν τιποτα.Συγνωμη μηπως καποιος εχει παρομοια ιστορια να μου την συνεχεια,τι πρεπει να κανω ,θελω να βρω τι εχω μηπως και ηρεμησω.
Απάντηση με παράθεση