Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #718  
Παλιά 22-02-13, 10:03
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
O Robert 85 ετών, παντρεύεται την Jenny, μια κούκλα 25άρα.

Επειδή ο άντρας της είναι τόσο γέρος, η Jenny αποφασίζει ότι μετά τον γάμο αυτή και ο Robert θα κοιμούνται σε ξεχωριστές κρεβατοκάμαρες γιατί φοβάται ότι ο καινούριος αλλά ηλικιωμένος συζυγός της μπορεί να το "παράκανει" αν περνούσαν όλη τη βραδυά μαζί.

Μετά το γαμήλιο πάρτυ, η Jenny ετοιμάζεται για το κρεββάτι και περιμένει το κτύπημα στην πόρτα.
Οντως το κτύπημα ακούγεται, η πόρτα ανοίγει και να σου ο Robert ο 85χρονος γαμπρός, έτοιμος για δράση. Και έσονται εις σάρκαν μίαν! Ολα πάνε καλά , ο Robert αφήνει την νύφη κι' αυτή ετοιμάζεται για ύπνο.

Μετα λίγα λεπτά η Jenny ακούει ξανά κτύπημα στην πόρτα και εμφανίζεται ο Robert. Ξανά είναι έτοιμος για "περισσότερη δράση". Κάπως ξαφνιασμένη, η Jenny συναινεί για ακόμη μια συνεύρεση. Οταν οι νεόνυμφοι τελειώνουν, ο Robert φιλά τη νύφη, της στέλνει μια γλυκειά καληνύχτα και φεύγει.

Αυτή ετοιμάζεται να πέσει για ύπνο ξανά, αλλά, όπα τις, όπως καταλάβατε ο Robert επιστρέφει ξανά κτυπώντας την πόρτα και φρέσκος-φρέσκος σαν 25άρης, είναι έτοιμος για περισσότερη "δράση". Για μια ακόμη φορά, απολαμβάνουν ο ένας τον άλλον.

Αλλά καθώς ο Robert ετοιμάζεται να φύγει ξανά, η νεαρή νύφη του λέει, "Είμαι φοβερά εντυπωσιασμένη το ό,τι στην ηλικία σου μπορείς να έχεις τέτοια απόδοση και τόσο συχνά. Εχω πάει με άντρες που είχαν μόλις το ένα τρίτο της ηλικίας σου και ήταν καλοί μόνο μια φορά. Είσαι πραγματικά μεγάλος εραστής !"

Ο Robert κάπως αμήχανα, γυρνά στην Jenny και της λέει: "Εννοείς ότι ήμουν εδώ ξανά;"

ΗΘΙΚΟΝ ΔΙΔΑΓΜΑ

Μη φοβάστε τα γηρατειά, το Alzheimer έχει και τα καλά του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση