Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #371  
Παλιά 30-10-12, 16:26
valada Ο χρήστης valada δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 05-11-12 16:12
Αρχική Δημοσίευση από Κατερινα Εμφάνιση μηνυμάτων
ο μπαμπας μου ειχε 60%διηθηση μετα απο 4 μηνες θεραπειας πηγε 0!!!!εχει μη εκριτικο μυελωμα δεν φενετε ουτε στα ουρα ουτε στο αιμα καναμε βιοψια για να δουμε την πορεια του...μου ειπαν ομως οτι θα υποτροπιασει παλι σε 6 με 12 μηνες και μεσο ορο ζωης 2 χρονια.δεν θελω να το πιστεψω θελω να πιστευω οτι θα γινει καλα

Κατερινα καλησπερα ειμαι η κορη της κυρια Δήμητρας που σας γραφει για την πορεια του πατερα μου.Ουτε ο μπαμπας μου εχει στα ουρα αλλα τωρα απο οτι μας ειπε ο γιατρος δεν φαινεται ουτε και στο αιμα θα εξακολουθησει να παιρνει χημειοθεραπεια σε χαπι το revlimid kai to zometa για αλλο εναν χρονο απο οτι καταλαβα.....θελω να σου πω οτι μια μερα εχοντας απογοητευμενη με την εξελιξη του γιατι και εγω διαβαζα οτι εχουμε μεσο ορο ζωης 5 χρονια..... γνωρισα μια κυρια στο λαικο γιαγια στα 78 της που πηγαινε και επαιρνε τα ιδια χαπια με τον μπαμπα μου ειχε το ειδος καρκινου 10 χρονια και ακομα πηγαινε δεν ξερεις τι δυναμη μου εδωσε.......
Ευχομαι ολοψυχα απο την καρδια μου να παει τα διπλασια...... και ο μπαμπας σου και ο μπαμπας μου ειναι κριμα ο αργος θανατος γιατι βλεπω τον μπαμπα μου 63 χρονων να φαινεται 93 και αυτο με πληγωνει ..........
Απάντηση με παράθεση