Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1999  
Παλιά 10-03-17, 15:26
papouz Ο χρήστης papouz δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-03-17 15:36
καλησπερα κι απο μενα.ευχομαι σε ολους σας ο,τι καλυτερο.η δικη μου περιπτωση αφορα τον συζυγο μου.διαγνωστηκε με πριν 15+ χρονια,αγωγη με aza και sal που αλλαξε πριν 2,5περιπου χρονια με βιολογικο παραγοντα παραγοντα rem.prin 1 χρονο ο γιατρος του συνεστησε mtx αλλα επειδη θελαμε να κανουμε μωρο το αναβαλλαμε.μεχρι τοτε ειχε πολλες διαρροιες κ μονο διαρροιες, δεν απορροφα ο οργανισμος του το rem αλλα ουτε κ θρεπτικες ουσιες,φλεγμονωδης νοσος κ χειρουργειο για συριγγιο.1 μηνα πριν περιστατικο παρομοιο με γαστρεντεριτιδα,υψηλος πυρετος,πονος κ θορυβος χαμηλα στην κοιλια,διαρροιες κ εμετοι.κρατησε 2 μερες για να επανελθει πριν 1 βδομαδα,οποτε κ νοσηλευτηκε.κολονοσκοπηση σε μια πρωτη ματια δειχνει εξαρση της νοσου στο σημειο ενωσης λεπτου κ παχεος,δεν μπορουσε ο γιατρος να καταλαβει,περιμενουμε βιοψιες,κ αλλες εξετασεις.πιθανοτατα θα χρειαστει χειρουργειο,κατι που ο γιατρος σχεδον απεκλειε 1χρονο πριν λογω της εκτασης της νοσου.αυτο σημαινει παρα φυσιν εδρα?εχω τρελαθει,φοβαμαι για κακοηθεια,για ολα.εει κανεις παρομοια εμπειρια(το απευχομαι)?
Απάντηση με παράθεση