Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1997  
Παλιά 08-03-17, 16:02
Mary loo Ο χρήστης Mary loo δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 08-03-17 16:17
Καλησπέρα! Τις τελευταίες μέρες διάβασα όλες τις κουβεντουλες σας και θα ήθελα να να με βοηθήσετε λιγάκι με τις απορίες που μου δημιουργηθηκαν! Είμαι 32 χρόνων και από τον Οκτώβριο έχω συμπτωματα πολύ ενοχλητικά, χωρίς όμως διάρροια. Έντονο πόνο στην κοιλιά, έντονη ναυτία, μόνιμες κράμπες μετά από κάθε γεύμα, και επίμονα δέκατα μέχρι 37,5. Ξεκίνησα το ψάξιμο κάνοντας γαστροσκόπηση. Βρέθηκε φλεγμονή στο στομάχι κ στον οισοφάγο. παρόλο που η θεραπεία ολοκληρώθηκε τα συμπτώματα παραμένουν, με επιπλέον έντονη αδυναμία, πόνο στα ποδια-χερια και πέντε κιλά χαμένα. Ο γαστρεντερολογος που με παρακολουθεί θέλει να αποκλείσουμε ιφνε γι'αυτό και σήμερα έκανα κολονοσκοπηση η οποία ειναι πεντακάθαρη χωρίς παθολογικά ευρήματα!Πήραμε βιοψίες, ενώ θα έχουμε τα αποτελεσματα σε δύο μηνες.Ερχομαι τώρα στις απορίες μου!! Υπάρχει πιθανότητα να πάσχω από τη νόσο ενώ ο γιατρός δεν είδε κάτι παθολογικό? Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι στο λεπτό έντερο και να μην είναι επαρκής η ενδοσκόπηση του παχέος εντέρου? Με συγχωρείτε για την κατάχρηση του χώρου - χρόνου σας! Καλή δύναμη σε ολους!
Απάντηση με παράθεση