Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 06-08-10, 17:44
Το avatar του χρήστη Nelly
Nelly Ο χρήστης Nelly δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 09-05-12 11:04
Φύλο: Γυναίκα
Αρχική Δημοσίευση από Oasis Εμφάνιση μηνυμάτων
μετράει μερικά χρονάκια στο διαδίκτυο και πριν από αυτό-το διαδίκτυο δηλαδή , μετράει μερικά χρονάκια και ως bbs … και ναι αυτό είναι ένα τεκρμήριο που ναι, μου την δίνει πάρα πολύ
Λοιπόν, πολύ σωστή παρατήρηση.

Κάθε φορά που ανοίγεται μια κουβέντα για τη λειτουργία του σάιτ, έρχεται πάντα κάποιος (ο pazo εδώ) για να επισφραγίσει με στόμφο τη συζήτηση, παρουσιάζοντας για πολλοστή φορά το σύντομο βιογραφικό της Άκρο.

Η εικόνα που βγαίνει, είναι αυτή του δασκάλου, που έρχεται να πιάσει απ' το αυτί τα τσογλανάκια, που έχουν και άποψη τρομάρα τους, ακόμα δε βγήκαν απ' το αυγό τους. Λες κι εμείς πήγαμε να υπονομεύσουμε το διαδικτυακό έργο του Ξένιου ή λες και αρνηθήκαμε ότι αγαπάει την Άκρο.

Κατόπιν, έρχεται πάντα κάποιος (η HelenA εδώ) που του λέει "ευχαριστώ" ώστε να διαχωριστούν οι αμνοί απ' τα ερίφια.

Σ' αυτό το σημείο, θέλω να ευχαριστήσω τους Easty και Archmage που, παρότι έμειναν στη γραμμή που τους επιβάλλει η ιδιότητά τους, μου απάντησαν επί της ουσίας. Αυτό σημαίνει ότι τούτος ο χώρος διαθέτει αυτιά.

Κι εσένα, Δημήτρη, που παρακινήθηκες και εξέφρασες τις απόψεις σου. Ελπίζω ν' ανοίξουν οι ασκοί του Αιόλου και να μιλούν ανοιχτά όλα τα μέλη για ό,τι τους προβληματίζει. Όχι τίποτα άλλο, να δικαιωθεί και η ύπαρξη αυτού του νήματος, βρε αδερφέ.
Απάντηση με παράθεση