Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1075  
Παλιά 17-12-12, 12:13
chrysoulat Ο χρήστης chrysoulat δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 25-09-15 01:09
Question

Αρχική Δημοσίευση από katarina Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψάχνοντας αρκετά καταλήξαμε να 'Σπάσουμε τον Φαύλο Κύκλο' , ομοιοπαθητική και scd διατροφή! Τα αποτελέσματα είναι εκπληκτικά , σαν να έχει γίνει θαύμα...δεν έχει κανένα σύμπτωμα..και οι εξετάσεις τις είναι σαν να μην έχει την νόσο..όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες είμαστε στη διάθεσή του.
Ψάξτε στο Internet....

γεια σου! Έχω υπόψην μου το σάιτ που λες. μάλιστα έχω ήδη αρχίσει να εφαρμόζω τα legal/illegal στην διατροφή μου. Παίρνω όμως *** αυτόν τον καιρό.. αναγκάστηκα κατά κάποιον τρόπο να το πάρω. Ήμουν σε έξαρση. Ενδοσκοπικά τουλάχιστον. Σκέφτομαι σοβαρά να το διακόψω, γιατί έχει τραγικές παρενέργειες.

Ήθελα να σε ρωτήσω πώς ανακάλυψατε εσείς αυτό τον τρόπο διατροφής, αν σας τον σύστησε δηλ κάποιος γιατρός, γιατί εγώ βρήκα τυχαία το σάιτ, απ το βίντεο ενός αμερικάνου στο γιουτιουμπ και αν έχετε αγοράσει το βιβλίο.

Όσο για την ομοιοπαθητική, τι παίρνει η γυναίκα σου, γιατί σε μένα δεν δούλεψε δυστυχώς... αν θέλεις στείλε στο inbox τον ομοιοπαθητικό που βλέπει.
τι κανεις; εισαι καλυτερα; εγω περιμενω τις βιοψιες απο την κολονοσκοπηση... ισως να μην ειναι κρον γιατι δε βρεθηκε τετοια εικονα αλλα μικροσκοπικη κοιλιτιδα..... μακαρι αλλα εγω συνεχιζω να ποναω... μετα σκεφτομαι να παω για τεστ δυσανεξιας και ισως και ομοιοπαθητικη αλλα πρεπει να βρω τι στο καλο ειναι... η απαντηση οτι δεν ειναι κρον γιατι θα φαινοταν στην κολονοσκοπηση δε με καλυπτει , ιδιαιτερα μετα απο τον πονο και το πρηξιμο που περασα για να παρω 1,5 λιτρο φορτρανς και φυσικα με ολα αυτα που εχουν περασει καποια ατομα απο εδω μεσα μεχρι να βρουν τι ειχαν... οπως και να εχει θα πραξω βλεποντας και κανοντας.....

προς το παρον παιρνω φ.....ν ενω προσπαθω να βρω καλα προβιοτικα και ω3.... εδω μονο τα κλασικα εχουν οποτε αν παω στην αθηνα θα παρω.... το προβλημα ειναι οτι πρεπει να ταιριαζουν στην περιπτωση μου που ειναι μπερδεμενη.... τα διασημα ο...α λ... οχι μονο δε με βοηθησαν αλλα τα βλεπω με φοβο... νομιζω οτι υπαρχουν και καλυτερα...


ευχομαι να εισαι καλα και να περασεις ομορφα τις γιορτες...... και γιατι οχι; να μπορεσεις να απολαυσεις τα φαγητα που σου αρεσουν...
Απάντηση με παράθεση