Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #80  
Παλιά 13-05-08, 12:44
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Χθες 15:05
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από episkeptis Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορείς να συμμετέχεις - αν το θέλεις - στις κουβέντες όλων και στα θέματα που τίθονται. Το να ανοίξει κάποιος προσωπικό thread και να το συντηρεί τόσο καιρό πιέζοντας τους άλλους ψυχολογικά, δεν το βρίσκω και τόσο σωστό.
Δηλαδή και εγώ να γραφτώ, να φτιάξω θέμα πχ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΜΕΣΣΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ κα να το παρουσιάζω κάθε τρεις και λίγο μου φέρνει κάτι σε ψιλοεκβιασμο.
Μιλάω ανώνυμα, αλλά αν θέλεις θα γραφτώ και θα σου μιλήσω επώνυμα.
Σαν επισκέπτης που σας παρακολουθώ καιρό, είπα τη γνώμη μου, και σβήστε με άν θέλετε.
Ε! όχι και να το σβήσουμε.

Εφόσον το ύφος του μηνύματός σου δεν προσβάλει κάποιον και οι απόψεις σου διατυπώνονται με ανάλογο τρόπο, δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.

Από την άλλη, πρέπει να αναγνωρίσεις πως υπάρχουν περιπτώσεις που πρέπει να δείξουμε ανοχή σε μια «ευαίσθητη» κατάσταση. Όπως ακριβώς θα έκανε μια παρέα φίλων. Εφόσον μας παρακολουθείς συχνά, θα έχεις καταλάβει πως αυτό ακριβώς είναι το κλίμα στη βάση (με τα μειονεκτήματα και τα πλεονεκτήματά του), κι αυτό προσπαθούμε να «περάσουμε» και στους νέους χρήστες/μέλη.

Τώρα, η λέξη «ψιλοεκβιασμός»... ε, είναι λίγο βαριά...

Εγώ θα έλεγα, πως η DIMI ζητά τη κατανόησή μας στα προβλήματά της και τη συμπαράστασή μας, όταν και όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Τα συζητάει μαζί μας βρε αδελφέ...

Θα σου πρότεινα να κάνεις κανονική εγγραφή και να μπεις στη παρέα.
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pazo : 13-05-08 στις 12:47
Απάντηση με παράθεση