Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 21-01-09, 01:24
Το avatar του χρήστη Alaman
Alaman Ο χρήστης Alaman δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 31-07-18 15:29
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Πολέμησα με όλες μου τις δυνάμεις να μη φτάσουμε στην ώρα που θα υλοποιούνταν το Σχέδιο Κισσιγκερ ! Ευτυχώς ο Ελληνικός λαός την κατάλληλη στιγμή ξυπνησε και με την ψήφο του ανέβαλε την υλοποίησή του !
Λυσαλαία βλέπω να γίνεται πάλι προσπάθεια για την υλοποίησή του , ενεργοποιόντας , κάθε κακοποιό στοιχείο , που μπορεί να αποδιοργανώση κάποιο κομάτι της Κρατικής Μηχανής , με αποτέλεσμα να φανή έλλειμα Κράτους σε όλους τους τομείς , να αγανακτήσει ο κόσμος , και να έλθη κάποιος σαν εθνοσωτήρας , κρύβοντας τις πραγματικές του προθέσεις , που δεν είναι άλλες από την πληρωμή του συμβολαίου που διακόπηκε , στεναχωρόντας τους μειοδότες , απο τον Ελληνικό Λαό , του συμβολαίου που ονομάστικε σχέδιο Κίσσιγκερ .! Άραγε θα τα καταφέρουν ? Και εσείς που αμφισβητείτε τον Κοσμά Αιτωλό , έχω χειροπιαστά στοιχεία για να σας πείσω ότι σήμερα εμείς οι Μακεδόνες θα λεγόμασταν παρά έναν χρόνο ή Σκοπιανοί ή Αλβανοί . Βέβαια και οι Ηπειρώτες ! Αλλά δεν πιστεύετε σε συνομοσιολογίες ! Είχατε εμπιστοσύνη στον Εβραίο που Κυβερνούσε αυτόν τον Χώρο ! Ή σε κάποιον άλλον Πολονοεβραίο !!!!!
__________________
Δυοίν λεγόντοιν θατέρου Θυμουμένου ο μή αντιτείνων τοις λόγοις Σοφότερος
Απάντηση με παράθεση