Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 08-09-07, 12:20
ΑΡΤΕΜΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ο χρήστης ΑΡΤΕΜΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 22-06-09 23:13
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Ακόμη εκπλήσομαι από την ανταπόκριση που έχω βρει στο θέμα που βασανίζει εμένα και την οικογένεια μου το τελευταίο 10μηνο. Ευχαριστώ όλους σας από τα βάθη της ψυχής μου. Ειλικρινά η επικοινωνία αυτή μου έλυσε αρκετές απορίες και με καθησύχασε σε μεγάλο βαθμό για τον τρόπο που οι γιατροί στη Θεσσαλονίκη αντιμετωπίζουν την κατάσταση υγείας της μητέρας μου. Αlexmargi, εγώ δεν μπορώ να απαντήσω στο ερώτημα σου, υποθέτω όμως κι εύχομαι ότι και οι δικοί σας γιατροί ξέρουν τί να κάνουν στο πρόβλημα του πατέρα σου, και ότι αυτά που σου λένε ισχύουν. Αγαπητέ Lofos, οι πληροφορίες που μου δίνεις είναι σημαντικές για μένα και σε ευχαριστώ. Η μητέρα μου όταν διεγνώσθη η πάθησή της ήταν στο δεύτερο στάδιο, γνωρίζω ότι δεν πρέπει να σπάσει οτιδήποτε, και τώρα συνεχίζει τελικά τη θεραπεία της μόνο με Thalix, όχι με κορτιζόνη, εφόσον η οστεομυελική βιοψία έδειξε ότι έχει πέσει από 15% σε 4-7%. Ευχαριστώ ξανά όλους σας κι εύχομαι και όλοι όσοι έχετε απορίες να λυθούν σύντομα και να μπορέσουμε να βοηθήσουμε και μεις από τη μεριά μας τους δικούς μας ανθρώπους
Απάντηση με παράθεση