Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 02-12-12, 22:23
sasa1 Ο χρήστης sasa1 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 04-08-14 23:04
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από worried Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα, θελω να ρωτησω σχετικα με το θεμα. εδω κ 3 μηνες περιπου κ μετα απο ενα επεισοδιο εμπυπυρετης γαστρεντερτιδας εξαιτιας της οποιας νοσηλευτηκα στο λοιμωδων μιας κ οι κενωσεις μου ηταν πολλες κ υδαρεις εχω βλεννα στα κοπρανα μου κ που κ που κανω διαρροιες το πρωι. χτες μαλιστα ξυπνησα απο τον πονο που ενιωθα στην κοιλια μου! Ο γαστρεντερολογος μου εδωσε προβιοτικα για ενα μιση μηνα κ οσο τα επαιρνα δεν ειχα κανενα συμπτωμα, δεν εχω χασει κιλα ομως εδω κ 2 εβδομαδες τελειωσαν κ απο προχτες παλι τα ιδια. Ο γιατρος μου λεει πως ειναι κατι μικροβιακο κ μου εδωσε διαφορετικα προβιοτικα κ παλι. Ανησυχω μιας κ ψαχνοντας στο νετ βρηκα πως εχω κοινα συμπτωματα με την νοσο του κρον κ αναρωτιεμαι τι μπορει να μου συμβαινει. πιστευετε πως πρεπει να κανω κολονοσκοπηση? μπορει να ειμαι ακομα στην αρχη κ να εχω σχετικα ηπια συμπτωματα? εχω ευαισθητο γαστρεντερολογικο γενικοτερα..ειμαι κοπελα 27 χρονων. ευχαριστω για τη βοηθεια εκ των προτερων!
καλησπερα.Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να κανεις κολονοσκοπηση.Πιστεψε με δεν ειναι τιποτα μην την φοβασαι αλλα ετσι θα εισαι σιγουρη.
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην sasa1 για αυτό το μήνυμα:
Stamatina (18-12-12)