Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #470  
Παλιά 17-02-17, 17:36
Ioanthes Ο χρήστης Ioanthes δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 17-02-17 17:37
Πολλαπλο μυελωμα

Καλησπέρα! Θα ήθελα σας παρακαλω πολύ να μου πείτε κάποια πράγματα . Πριν 10 μέρες διαγνώστηκε με τη νόσο η μητέρα μου που δεν είναι ούτε καν 50 χρονών καλά καλά . Νοσηλεύτηκε 23 μέρες στο Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης γιατί από τα Χριστούγεννα κ μετά πονούσε πολύ η μεσή της κ είχε πολύ αιμορραγία ώσπου ο αιματοκριτης της είχε φτάσει στο 17 κ δεν γινόταν να είναι άλλο στο σπίτι. Εξέταση στην εξέταση λοιπόν κ μετά από άπειρες εξετασεις διεγνωσαν την αρρώστια. Το θέμα είναι πως μας είπαν ότι είναι στο τρίτο στάδιο αν κ η μητέρα μου μέχρι πριν τα Χριστούγεννα ηταν μια χαρά κ είδε μια φυσιολογική ζωή. Χθες που βγήκε από το νοσοκομείο ενώ της είχαν ξεκινήσει ήδη τη θεραπεία της με τη πρώτη δόση, ήταν πολύ καταβεβλημενη .. Ενω στο νοσοκομείο όσο ήταν τις τελευταίες μέρες ένιωθε πολύ καλύτερα. Κ όταν τη ρώτησα μου είπε ότι στο.νοσοκομείο της έδιναν συνέχεια παυσιπονα ενώ στο σπίτι δε παίρνει συνέχεια . Το ερώτημα μου είναι θα επανέλθει η μητερα μου ή θα ειναι έτσι από εδώ κ.πέρα ? Τη Δευτέρα θα ξανά πάει για την θεραπεία της κ θέλω να πιστεύω πως όσο τις κάνει σιγά σιγά θα καλυτερεύει η κατάσταση (γιατί ξέρουμε ότι πλέον θα ζούμε με αυτό )
Απάντηση με παράθεση