Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #69  
Παλιά 24-10-08, 14:40
katerinio Ο χρήστης katerinio δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-05-10 12:32
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Παιδιά καλησπέρα σας,
διαβάζω και ξαναδιαβάζω αυτά που γράφεται και ...πραγματικά απορρώ με την δύναμη που έχουμε μέσα μας κρυμμένη(κι εμείς και οι γύρω γύρω)..!!

Όσον αφορά την εξέλιξη του πατέρα μου, μετά απο τον δεύτερο κύκλο που έχει κάνει, τα πράγματα έχουν "χειροτερέψει" θα έλεγα..
πιστεύω όμως (απ ότι λένε και οι γιατροί) οτι χειροτερεύει λόγω των χημειοθεραπειών, όπου είναι πολύ δυνατές και εξασθενεί ο οργανισμός του.
Μόλις βγει απ το νοσοκομείο (τις χημειοθεραπείες του) μετά απο 2-3 μέρες ξαναμπαίνει για να του βάλουν αίμα (Δράκουλας έχει καταντήσει ο καημένος)
διότι οι εξετάσεις του δεν βγαίνουν καλές.
Τώρα έκαναν και κάτι χαζομάρες οι γιατροί του και τον έστειλαν σε άλλο νοσοκομείο επειδή αισθανόταν ένα πόνο στο λαιμό, όπου τελικά έχει μια τύπου "έρπις" στον εισοφάγο του! αλλα αντί οι γιατροί του να τον κρατήσουν στο νοσοκομείο που παρακολουθείται, τον έστειλαν για να τον δει ΟΡΛ...
αχ τι να πω, μια ταλαιπωρία έχει γίνει η ζωη του, μπαίνει βγαίνει συνεχώς και πονάει απίστευτα...
όλα με λυπούν, τα πάντα που τον κάνουν να υποφέρει..
γιατί να υποφέρει ένας άνθρωπος σήμερα, σήμερα που ο άνθρωπος έχει φτάσει μέχρι το φεγγάρι??? δεν μπορούν να του απαλύνουν τον πόνο?
βλέπω στα νοσοκομεια ανθρώπους να υποφέρουν...και θυμώνω...
δεν ξέρω τι θα γίνει αύριο ή μεθαύριο με τον πατέρα μου, ελπίζω όμως και εύχομαι κάθε άνθρωπος που φεύγει απ τη ζωή, να φεύγει με ένα απλό κλέισιμο των ματιών του..

να είσαστε καλα
Απάντηση με παράθεση