Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #793  
Παλιά 13-04-11, 00:00
marypez Ο χρήστης marypez δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-09-11 23:14
Η διαθεσή μου τώρα:
ok

Αγαπητοι μου φιλοι και φιλες απο οσα διαβαζω στης αναρτησεις σας ακομα μια φορα διαπιστωνω οτι ο καθενας μας αντιδρα διαφορετικα. Σιγουρα η ψυχολογικη κατασταση επιρεαζει, και πως να μην επιρεαζει οταν ολα γυρω μας μας προκαλουν ανχος και στεναχωρια!! Οσο και να θες να τα αποβαλεις τα προβληματα μας τρυγυριζουν.Μια τα παιδια(που εναι, τι ωρα θα γυρισουν απο την εξοδο, θελουν το ενα θελουν το αλλο) απο την αλλοι οι γονεις μας που οσο και να μας νοιωθουν θελουν κι αυτοι πραγματα απο μας ( ποναω παρε με σε γιατρο, η συνταξη μειωθηκε, δεν με νοιαστηκες κ.α. πολλα), εχουμε και τις δουλειες μας που πανε κι αυτες χαλια, τις τραπεζες να θελουν κι αυτες, τους φιλους που και ολα χαθηκαν κι αυτοι στα δικα τους, το φοβο για το πως θα ειμαστε αυριο, το κοψε το γαλα, τα λαχανικα, τα φρουτα, τα ποτα και γενικα ολα οσα μας ενοχλουν .....ε......αρκετα !!!! πως να μην χαλαει και η ψυχολογια μας και να μην εχουμε πονους. Εγω προσωπικα ισως και απο αντιδραση το καπνισμα δεν το κοβω!Ξερω κακο του κεφαλιου μου, ομως το καπνισμα με χαλαρωνει, με ευχαριστει και μπορω να πω πως με βοηθαει και στην κενωση που λογω της μεγαλης στενωσης που εχω ειμαι δυσκοιλια. Γιαυτο σας συμβουλευω να περνατε οσο πιο καλα μπορειτε ,ζηστε το σημερα και να κανετε οτι σας ευχαριστει!!!
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην marypez για αυτό το μήνυμα:
mamanicks (13-04-11)