Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 08-04-08, 21:48
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από giannis.@ Εμφάνιση μηνυμάτων
αν ημουν διαχειριστης,θα αφηνα καποια περιθωρια σε νεα μελη,να εκφραζουν την αποψη τους με πιο απλα λογια της καθημερινοτητας,και ελευθερες εκφρασεις,χωρις να ψαχνουν να βρουν τις καταλληλες λεξεις,για να μην θιγουν καποιοι με ιδιαιτερη μορφωση....ας γινει πιο λαϊκο...και με πιο καυτο χιουμορ....γιατι οπως βλεπετε τα μελη ειναι παρα πολλα..αλλα συμμετασχουν μονο 5-10 μελη....
Θεωρώ τις παρατηρήσεις σου πολύ σοβαρές και αν θες με πιστεύεις, έχει απασχολήσει και τους administrators πάρα πολύ.

Προσωπικά θα ήμουν πολύ ευτυχισμένος, να εκφραζόντουσαν όλοι ή έστω οι περισσότεροι, με όποιο τρόπο αυτοί μπορούν.

Και εγώ σε ορισμένα θέματα είμαι ανίκανος να συμμετάσχω και απλά διαβάζω τα μηνύματα χωρίς πολλές φορές να καταλαβαίνω.

Δυστυχώς υπάρχει ένα κλίμα από ορισμένους, να πυροβολούν κάθε άλλη άποψη και αυτό είναι κάτι που ξέρω ότι κάνει κακό. Εγώ δεν είμαι άμοιρος ευθυνών, απαντώ πάντα εν θερμώ και από καρδιάς και ξεφεύγω αρκετές φορές.

Αυτό θα σταματήσει άμεσα. Η διάθεση μου να μην χαλάσω σχέσεις και φιλίες, με έκαναν εμένα να είμαι πολύ ανεκτικός και να ζητάω και από τους άλλους admins να κάνουν το ίδιο. Ξέρω ότι δεν κάνεις ομελέτα χωρίς να σπάσεις αυγά, έτσι θα πάρουμε κάποια μέτρα, που θα ξεκινάνε από απλές συστάσεις και θα φτάνουν σε πιο ακραίες καταστάσεις.

Σου υπόσχομαι να κάνουμε προσπάθεια να υλοποιήσουμε αυτό που ζητάς, χωρίς να πέσει καθόλου το επίπεδο σε άλλα Clubs.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση