Θέμα: Games
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 21-08-06, 16:50
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 14:08
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Μη εγγεγραμμένος
Ναι, ενώ αν υπέγραφα ώς "P@kis" με e-mail kkt0154@yahoo.com θα ήμουν επώνυμος....
Είναι σαφές οτι το μαιλ σου και το ψευδώνυμό σου είναι απαραίτητο μοναχά και μόνο για λόγους αναγνώρισης όταν γράφεις κάποιο μήνυμα. Θα μπορούσες να διαλέξεις ψευδώνυμο "μη εγγεγραμμένος" αν αυτό σε ανακουφίζει. Τον βαθμό επωνυμίας μέσα σε αυτόν τον χώρο τον κανονίζεις εσύ. Και ο καθένας μας κρίνεται όχι απο αυτό που είναι αλλά απο αυτά που γράφει. Είναι σαφές οτι ο καθένας μπορεί να γράψει οτιδήποτε θέλει, χωρίς ίχνος λογοκρισίας αρκεί να μην υπερβεί κάποια σαφώς προσδιορισμένα όρια.


Αρχική Δημοσίευση από Μη εγγεγραμμένος
Και εσέις πρίν 18 χρόνια μοδάτοι ήσασταν. Αλλά ξέρω, τα Blogs θα πάψουν να είναι μόδα, θα ξεφουσκώσουν και θα γυρίσουμε όλοι στο παλιό καλό bbs... XXAXAXAXAXAXAXA!!!!!....
Αυτό που ήμασταν είμαστε, μια παρέα η οποία μέσα απο μια ηλεκτρονική πλατφόρμα βρίσκει μια διέξοδο επικοινωνίας σε πείσμα αυτών που έλεγαν οτι ο υπολογιστής αποξενώνει. Αυτό που κάνουμε τώρα είναι ακριβώς το ίδιο με την bbs διαφοροποιημένο στον τρόπο κλήσης και στο γραφικό περιβάλλον. Δεν ανακαλύψαμε την Αμερική, ήμασταν ήδη στην αμερική εδω και 18 χρόνια. Έπειτα ήρθαν νέοι έποικοι, χτίσαν πολυκατοικίες και ζούσαν άνετα ενω εμείς συνεχίσαμε να ζούμε στο καλυβάκι μας, ώσπου πήραμε την απόφαση να μετακομίσουμε και εμείς στο ρετιτέ ! :-)

Από αυτά που γράφεις πάντως δείχνεις άτομο συγκροτημένο και θα χαρούμε να σε έχουμε στην παρέα μας και... επώνυμα ! :-) Αρκεί να μην παίζεις πάκμαν και μου πάρεις το ρεκόρ !
Απάντηση με παράθεση